Отзывы о диагностическом центре Академия вашего здоровья на м. Черниговская

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Красногвардейская, 12 (ул. Гната Хоткевича, 12). На карте

Днепровский , м.Черниговская

Все було добре, ніяких зауважень. Лікар, який проводив УЗД, дуже уважний, все пояснила, все супер

Єлизавета, 20.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово. Дуже приємні люди працюють на рецепції.

Таїсія, 09.04.2024

Дуже приємні спеціалісти у цій клініці. Дівчата на рецепції теж дуже приємні, уважні та ввічливі. Загалом усе дуже сподобалося у цій клініці, все було добре та доволі комфортно.

Валентина, 06.04.2024

Персонал клініки приємний, всі привітні. В клініці гарна, комфортна, чисто. Лікар, яка робила мені діагностику, дуже уважно підійшла до моєї проблеми

Марiя, 14.03.2024

В клініці дуже хороший УЗД спеціаліст, лікарю дуже вдячний. Лікар дуже кваліфікована, дуже гарний спеціаліст, лікар на своєму місці. Я дуже задоволений прийомом і буду рекомендувати клініку. В клініці гарно, дуже затишно, персонал клініки хороший

Олексій, 28.02.2024

Перебувати у клініці було одне задоволення. Дівчата на ресепції були ввічливі та добрі, також велике дякую лікарю кардіологу який нас прийняв та проконсультував. Залишились задоволені роботаю клініки та сервісом

Тетяна, 17.02.2024

Не сподобалось, що маленький хол, щоб пройти до роздягальні, й ти у приміщені не один, немає безпечного соціального простору, а загалом була на УЗД, діагностикою залишилась задоволеною.

Вероніка, 09.02.2024

Все добре пройшло. Сподобалося все у клініці.

Оксана, 08.02.2024

Все було швидко, чітко, нормально. Пройшло все  вчасно, зауважень немає ніяких до клініки.

Ігор, 03.02.2024

Лікар УЗД спеціаліст дуже приємна, мені дуже сподобалася, все зрозуміло пояснила, дуже уважна. Клініка також сподобалася, дуже чиста і охайна, адміністратор дуже приємна

Валерія, 19.01.2024

Клініка сподобалася, діагностику провели добре. Дякую.

Ірина, 28.12.2023

Все добре відбулося. Дуже гарне обслуговування, гарні лікарі. Дякуємо.

Сергій, 14.12.2023

Все супер пройшло.  Сподобалось у клініці. Дякую.

Аліна, 07.12.2023

Клініка працює злагоджено, мобільно, професійно

Богдана, 06.12.2023

Усе пройшло нормально, залишилась задоволеною.

Наталія, 15.11.2023

Все було добре, дуже добрі враження, дівчина на ресепшен добра, лікар все пояснив, все розказав, ніяких зауважень

Людмила, 11.10.2023

Хороша клініка, візит до них мені сподобався.

Тетяна, 08.09.2023

Все було добре, мене все підійшло та все влаштувало. Я залишилася задоволена.

Горобец, 14.12.2021

Диагностику сделали хорошо, клиникой осталась довольна.

Дарина, 16.11.2021

В клініці очікувала на прийом цілу годину. До лікаря зауважень не було

Антонина, 23.10.2021

Очень довольна приемом у гинеколога Соколовой Катерины Игоревны. Очень внимательный и профессиональный врач. Получила вдвое больше информации чем ожидала. Очень рекомендую.

Алиса, 02.04.2021

Всё очень понравилось. Доктор, который делал узи очень обходительный и приятный человек. Будем записываться ещё!

Ольга, 29.03.2021

Рецепція не дуже сподобалася, але лікар був хороший.

Інна, 15.06.2020

Отличная клиника. Врач УЗИ на высоком уровне!

Наталия, 06.04.2020

Все досить швидко, довго не чекав. Люб'язне ставлення персоналу.

Павло, 16.03.2020