Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр «Garvis» на Слобожанском проспекте

• Вс: 9:00-15:00

пр. Слобожанский, 109а. На карте

Индустриальный

Сегодня проводил обследование на МРТ правого коленного сустава на рецепции сказал что нужно 3.0 Тесла они мне не сказали что у них 1.5 и отправили оплачивать полную стоимость сотрудники в кабинете сказали что у них 1.5 но не смогли ответить на мой вопрос какая разница между 1.5-3.0 тесла и деньги мною потрачены на ветер так как нужно было 3.0 а в них есть разница я узнал через некоторое время для точного обследования коленного сустава Очень расстроился (

Артём , 16.12.2023

Гарне, обслуговування, гарна клініка. Все на найвищому рівні пройшло.

Михайло, 16.12.2023

Все добре пройшло. Клініка сподобалась.

Дарья, 11.12.2023

Швидко, якісно, комфортно, без нюансів.

Юрій, 03.12.2023

Мені насправді все  дуже сподобалось, дуже класно все пройшло.

Максим, 27.11.2023

Усе відбулось дуже швидко - зовсім не довелось чекати, я навіть не очікувала такої швидкості, мене усе влаштувало.

Ніна, 24.10.2023

Усе сподобалось, лікарі та медсестри були уважні.

Анна, 21.10.2023

Візит пройшов відмінно. Залишилась задоволеною.

Юлія, 12.10.2023

В клініці дуже приємний сервіс, дуже приємний персонал, дуже ввічливі люди, уважні, все так, як має бути на європейському рівні. Гарне ставлення, володіють мовою, все на вищому рівні

Олена, 09.10.2023

В клініці багато людей, запис треба довго чекати - можливо нестача персоналу, всі привітні,  кваліфіковані

Лада, 04.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал. Фахівці, які проводили мені діагностику, були досвідчені. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Валентина, 07.07.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Тарас, 23.06.2023

Визитом в клинику осталась довольна, Было вполне комфортно, персонал вежливый и компетентный. Буду обращаться ещё не раз. Рекомендую.

Алена, 12.01.2022
Ответ клиники
Доброго дня, Олено! Дякуємо Вам за відгук і рекомендацію, для нас це дуже важливо. Бажаємо Вам міцного здоров'я. З повагою, Garvis - Територія здоров'я!
07.06.2022

Клиника очень понравилась. Буду рекомендовать знакомым.

Світлана, 27.10.2021

Дуже задоволена роботою клініки, звертаюсь в клініку вже не перший раз

Татьяна, 20.03.2021

ул. Шевченко, 20. На карте