Внутрішньовенні ін'єкції в Києві

Ціна на послугу внутрішньовенні ін'єкції в Києві

Послуга Ціна
Внутрішньовенна ін’єкція в клинике "Сан Мэдикэл клиник (San Medical Clinic)" 50 грн
Ін'єкція внутрішньовенна в клинике "Медицинский центр Святого Пантелеймона+" 55 грн
Внутрішньовенна ін’єкція в клинике "Центр ударно-волновой и восстановительной терапии" 180 грн
Ін'єкція внутрішньовенна в клинике "Столичный доктор, медицинский центр" 200 грн
    Дерматологія, Косметологія, Мануальна терапія, Неврологія, Терапія, УЗ-діагностика ще
    • Пн-Сб: 9:00-20:00

ул. Січових стрільців 52-А, корпус 2. На карті

Шевченківський

Акушерство, Андрологія, Гінекологія, УЗ-діагностика, Урологія

"Сан Медікел клінік" - це новий медичний центр, орієнтований на збереження і підтримання чоловічого і жіночого здоров'я з найкращим співвідношенням ціна послуги і її якість. За допомогою сучасної медичної апаратури, якою оснащений центр, будь-який пацієнт може абсолютно просто пройти необхідну діагностику та отримати первинну консультацію за найнижчими цінами і за один день. ще

• Сб: вихідний

пл. Святошинська, 1. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Мануальна терапія, Масаж, УЗ-діагностика, Фізіотерапія

Центр ударно-хвильової терапії надає пацієнтам найширший спектр послуг в розрізі ударно-хвильової терапії, фізіотерапевтичного впливу і ультразвукової діагностики. У Центрі здійснюється лікування неврологічних, ортопедичних, пульмонологічних, урологічних, кардіоваскулярних та інших порушень здоров'я безпечним, нетоксичним і безопераційним способом. ще

• Пн-Чт: 9:00-18:00
    • Пт: 9:00-17:00
    • Сб: вихідний

вул. Німанська, 6. На карті

Печерський , м.Звіринецька

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мануальна терапія, Наркологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Проктологія, Психіатрія, Реабілітологія, Ревматологія, Сексологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

«Медичний центр Святого Пантелеймона +» - багатопрофільний медичний центр для кожного члена сім'ї, який надає повний комплекс лікувальних, діагностичних та лабораторних послуг з акушерства, гінекології, урології, терапії, сімейної медицини, гастроентерології, кардіології, неврології, косметології, реабілітології, психотерапії та інші . Робота кваліфікованих фахівців центру в поєднанні з інноваційним обладнанням спрямована на збереження здоров'я, краси своїх пацієнтів ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Зодчих, 34 А. На карті