Лазерне відбілювання зубів в Києві

Хто не мріє про білосніжну, красиву усмішку? Це впевненість, краса і відчуття себе на піку успіху. Щоб досягти цієї мети достатньо лише пройти лазерне відбілювання зубів.

Чому слід вибрати лазерне відбілювання зубів?

Лазерне відбілювання зубів - це сучасний, ефективний і, головне, безпечний метод відбілювання емалі. Відтінок зубів можна змінити на 6-9 тонів. Це досягається завдяки тому, що на емаль наноситься спеціальний склад і під впливом лазера, виділяються іони кисню, які змінюють пігмент емалі.

Переваги лазерного відбілювання зубів

Багато переживають, що відбілювання може пошкодити міцність зубної емалі, але лазерне відбілювання - дуже щадний метод і головні його достоїнства, такі:

• висока ефективність;
  • безпека;
  • відсутність болю;
  • мінімальний час впливу;
  • швидкий результат.

Показання до лазерного відбілювання зубів

Лазерне відбілювання показано всім, хто хоче освітлити свої зуби через їх темний, жовтий, сірий відтінків.

Протипоказання до лазерного відбілювання зубів

• період вагітності та годування груддю;
  • каріозні порожнини, зубний камінь;
  • онкологія;
  • інфекція ротової порожнини;
  • підвищена чутливість емалі;
  • дитячий вік;
  • деякі інші причини.

Також варто враховувати, що пломби, коронки не змінюють колір і після лазерного відбілювання вони можуть відрізнятися.

Лазерне відбілювання зубів можна робити раз на рік, частіше не бажано, та й не має сенсу. Іноді білосніжна посмішка може прослужити кілька років. Все залежить від індивідуальних особливостей догляду за ротовою порожниною.

У будь-якому випадку, перед лазерним відбілювання вам належить проконсультуватися з стоматологом, знайти якого можна за допомогою нашого сервісу. Всього лише залиште заявки, і наш фахівець кол центру зв'яжуться з вами, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть записатися до лікаря.

Ціна на послугу лазерне відбілювання зубів в Києві

Послуга Ціна
Лазерне відбілювання (1 щелепа) в клинике "VictoriaDent (Виктория Дент)" 2550 грн
    Стоматологічна клініка
    Дитяча стоматологія, Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Парадонтологія, Стоматологічна імплантологія, Стоматологія, Хірургічна стоматологія, Ендодонтія ще
    • Оплата карткою,

«Люмі-Дент» - це мережа стоматологічних клінік, яка використовує останні досягнення сучасної стоматології, а також стоматологічне обладнання провідних світових виробників. Ми – найкращий медичний центр у Києві. Під час перебування у клініках «Люмі-Дент» ми гарантуємо лише позитивні емоції, абсолютно безболісне лікування та сервіс найвищого рівня. ще

вул. Анни Ахматової, 14-А. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Харківська, м.Позняки

проспект Володимира Івасюка 24-А (колишній просп. Героїв Сталінграда). На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

вул. Левка Мацієвича 2/4. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Ортодонтія, Стоматологія

Клініка VictoriaDent надає стоматологічну допомогу по найбільш затребуваним напрямками стоматологічної медицини. Серед головних - терапевтична та ортопедична стоматологія, видалення зубів, імплантація, виправлення прикусу, відбілювання зубів, реставрації. ще

б-р. Марії Примаченко, 6. На карті

Печерський , м.Звіринецька