Глибоке фторування зубів у дітей в Києві

Фтор – важливий компонент для здоров'я зубів. Особливо він грає велике значення в дитячій стоматології, оскільки необхідний для формування здорових постійних зубів. Якщо дитина не буде недоотримувати фтор і не дуже активно буде доглядати за зубами, емаль його зубів може швидше руйнуватися. Щоб цього не сталося, потрібно проводити дитині глибоке фторування.

Глибоке фторування – унікальна методика зміцнення емалі зубів з метою захисту від розвитку серйозних захворювань, таких як карієс. Також дана процедура подовжує термін служби пломб та в цілому зміцнює зуби.

Показання до глибокого фторування у дітей:

• захист молочних зубів у дітей і додаткова мінералізація емалі;
  • захист емалі підлітків через гормональні перебудови в організмі;
  • захист емалі при установці брекет-систем.

Варто розуміти, що глибоке фторування не робить лікувальноъ дії на вже існуючі осередки карієсу. Дана процедура може тільки застосовувати в якості зміцнюючої і запобігати розвитку нового карієсу. Але якщо вогнище вже є, його потрібно лікувати. Інакше він буде поглиблюватися всередину. Тільки на стадії плями глибоке фторування може надати ефект.

Протипоказання до глибокого фторування у дітей:

• флюороз емалі.

Глибоке фторування у дітей можна проводити з моменту появи у діток всіх молочних зубів. Це єдино вірний спосіб, оскільки пасту з фтором застосовувати не слід. Дитина може проковтнути її, а вона не призначена для прийому всередину.

Саме тому важливо проводити глибоке фторування в дитячій стоматології у професійного дитячого стоматолога. Процедура не завдає болю, триває хвилин 20, а захищає мінімум півроку.

Дуже важливо регулярно показувати профілактично дитину доктору стоматологу, щоб не пропустити раннє виникнення проблем з зубами. Знайти хорошого лікаря стоматолога легко за допомогою нашого сервісу. Залиште заявку на сайті або набирайте по одному з номерів, і наші фахівці допоможуть вам знайти і записатися до лікаря.

Ціна на послугу глибоке фторування зубів у дітей в Києві

Послуга Ціна
Фторирование 1 зуба в клинике "Стоматологическая клиника Profident" 100 грн
    Стоматологічна клініка
    Дитяча стоматологія, Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Парадонтологія, Стоматологічна імплантологія, Стоматологія, Хірургічна стоматологія, Ендодонтія ще
    • Оплата карткою,

«Люмі-Дент» - це мережа стоматологічних клінік, яка використовує останні досягнення сучасної стоматології, а також стоматологічне обладнання провідних світових виробників. Ми – найкращий медичний центр у Києві. Під час перебування у клініках «Люмі-Дент» ми гарантуємо лише позитивні емоції, абсолютно безболісне лікування та сервіс найвищого рівня. ще

вул. Анни Ахматової, 14-А. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Харківська, м.Позняки

проспект Володимира Івасюка 24-А (колишній просп. Героїв Сталінграда). На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

вул. Левка Мацієвича 2/4. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Ортопедія, Стоматологія
    • Паркінг,

Profident - стоматологічна клініка для всієї родини, де можна отримати консультацію досвідчених стоматологів-терапевтів, ортопедів, ортодонтів і хірургів. Центр надає повний спектр дентальних послуг, серед яких гігієна ротової порожнини, лікування карієсу і його ускладнень будь-якої складності, видалення і протезування зубів, лікування каналів, встановлення імплантів, брекетів і скайсів ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00
    • Нд: вихідний

вул. Чорновола, 29 а . На карті

Шевченківський , м.Політехнічний інститут, м.Лук'янівська

• Глибоке фторування зубів у дітей