Андроцентр в Обухові

Андроцентр »в Обухові - це сучасний діагностичний центр з надання комплексних досліджень. У «Андроцентр» працюють дипломовані фахівці. Для проведення діагностичних досліджень використовується високоточне сучасне обладнання. ще

Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13. На карті

«Андроцентр» в Обухові є одним з небагатьох медичних центрів міста, в якому на високому рівні надаються послуги з діагностичного і терапії різних захворювань.

Діагностика в Обухівському філії мережі медичних центрів «Андроцентр» представлена ​​повним переліком ультразвукових досліджень на сучасному і точному ультразвуковому сканері.

Ультразвукові дослідження, що проводяться в «Андроцентр» в Обухові:

• УЗД щитовидної залози;
  • УЗД тимуса;
  • УЗД мошонки;
  • допплер судин мошонки;
  • допплер судин статевого члена;
  • допплер судин шиї та мозкового басейну;
  • допплер судин кінцівок;
  • ЕхоКГ (ехокардіографія);
  • нейросонографія;
  • УЗ-скринінг вагітності та ін.

Діагностика в «Андроцентр» в Обухові відрізняється не тільки високою точністю результатів, що досягається завдяки новій апаратурі і кваліфікації лікарів, а й доступністю, поєднаної з комфортом і високим рівнем сервісу.

Хорошее обслуживание. В клинике очень хороший доктор, который проводил гастроскопию. Все корректно, коротко, ясно. Я очень довольна работой доктора

Людмила, 16.05.2024

Дуже хороше обслуговування було у цій клініці. Залишилася задоволена даною клінікою.

Дарія, 11.05.2024

Клініка дуже сподобалася, лікар що проводив діагностику теж дуже сподобався. Немає абсолютно ніяких зауважень до цієї клініки, все було добре у цій клініці.

Євгенія, 11.05.2024

Все було добре, прийом відбувся вчасно, діагностику провели добре, ми всім задоволені

Марк, 11.05.2024

Все дуже чудово, лікар був дуже уважний, все нам пояснив. Ми дуже задоволені візитом в клініку

Василь, 11.05.2024