Медичний центр «Омега-Київ» на Малишко

«Омега-Київ» - багатопрофільний медичний центр, який відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Установа працює з 2003 року, і весь цей час досвідчені лікарі допомагають людям відновлювати здоров'я і не поступатися хвороб жодну з можливостей, які дає життя здоровій людині. Медичний центр «Омега-Київ» розташований в зручному районі Києва ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Андрія Малишка, 39. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Медичний персонал «Омега-Київ» - це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, більшість з яких мають спеціалізацію по суміжних напрямках. Це дозволяє не тільки точно встановити діагноз, а й розробити найкращу тактику лікування для відновлення пацієнта в найкоротші терміни.

Переваги медичного центру «Омега-Київ»

• безпеку лікування і проведених процедур
  • точність поставлених діагнозів;
  • наявність власної клініко-діагностичної лабораторії;
  • тільки необхідні для кожного конкретного випадку діагностичні та лікувальні призначення;
  • політика повної конфіденційності.
  • можливість підключення лікарів різних спеціальностей на будь-якому з етапів лікування пацієнта;
  • багатопрофільність і комплексний підхід;
  • комфорт і зручність пропонованих послуг
  • запис на прийом до фахівця будь-яким зручним для пацієнта способом (за допомогою call-центру, або через систему on-line записи на сайті);
  • складання індивідуального графіка відвідування;
  • зручне розташування відділень нашого центру по Києву.
  • можливість проведення комплексного лікування на базі одного медичного закладу;
  • власний стаціонар з одномісними палатами;
  • уважний і компетентний персонал центру;
  • робота відділень центру без вихідних
  • Прогресивність методик лікування

В установі можна отримати наступні послуги:

• консультації фахівців (гінеколога, уролога, кардіолога, терапевта, ендокринолога, невропатолога, вертебролога);
  • експертна діагностика (магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика);
  • стаціонар (оперативна гінекологія і урологія: естетична гінекологія, хірургічна лапароскопія та ін.);
  • ведення вагітності (стаціонар для вагітних, контроль розвитку плода, УЗД, генетичні дослідження, лабораторні аналізи).

В арсеналі Медичного центру «Омега-Київ» - найсучасніші технології, що використовуються в медицині, сучасна лікувальна і діагностична апаратура нового покоління. Багато апарати використовуються в нашій країні вперше, їх виробляють найкращі країни-виробники медтехніки: Данія, Німеччина, Британія, Японія і Чехія.

Медичний центр «Омега-Київ» співпрацює з провідними медичними організаціями міста та реалізує програми підвищення кваліфікації медичного персоналу.

Сподобалася клініка, добре все було у цій клініці. Спеціалісти молодці професійно ставляться до своєї роботи, дуже компетентні. Висновок обслідування отримали дуже швидко  - це нам дуже сподобалося.

Світлана, 18.05.2024

Все наче добре, але довелося очікувати сорок хвилин.

Володимир, 15.05.2024

Нормальна, зручна, комфортна клініка. Персонал чудовий, лікарі фахові. Загалом ця клініка дуже сподобалася.

Сніжана, 11.05.2024

Діагностику провели добре, гарне обслуговування, дякую.

Ольга, 10.05.2024

Дуже хороший персонал, молодці! Все швидко і гарно роблять, дуже уважні, мені сподобався візит в клініку

Алла, 10.05.2024