Аврора, Центр слухової реабілітації

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медичний Центр слухової реабілітації «Аврора» - спеціалізована установа охорони здоров'я, що має вищу категорію акредитації МОЗ України, ліцензію на медичну практику за спеціальностями отоларингологія і сурдологія. Надає професійну медичну допомогу дітям і дорослим з порушенням слуху та мовлення з 1991 року. Фахівці медцентру «Аврора» проводять повний комплекс слухової реабілітації - об'єктивне виявлення (скринінг) і точну діагностику порушень слуху, слухопротезування індивідуально підібраними під конкретного пацієнта слуховими апаратами Oticon (Данія), кохлеарними імплантантами Oticon Medical (Франція), заняття з розвитку слуху та мовлення. Медустанова пропонує ведення пацієнтів будь-якого віку - від новонароджених до дорослих поважного віку. ще

• Пн-Сб: 9:00-17:00
  • Нд: вихідний

вул. Деміївська, 14. На карті

Голосіївський , м.Деміївська

У центрі слухової реабілітації «Аврора» всі пацієнти проходять всебічну скрупульозну діагностику слухових порушень. Тільки після проведення діагностики сурдологи розробляють індивідуальну програму лікування і реабілітації.

Методи дослідження слуху в центрі «Аврора»

У медичному центрі слухової реабілітації проводять весь спектр діагностики слуху, як для дітей, так і для дорослих, застосовуючи такі методи:

• Дослідження слуху живою мовою - проводиться з метою підтвердження коректності раніше встановленого діагнозу або для первинного визначення слухових здібностей пацієнта в звичайних умовах і його можливості розуміти мову інших людей
  • Тональна надпорогова і порогова аудіометрія - визначається чутливість слухових реакцій до звуків різної частоти (важливу роль грає при виборі слухового апарату або його налаштуванні). Проводиться за допомогою спеціальної звукозаглушенної камери, в якій визначаються слухові відчуття пацієнта. Використовується цифровий аудіометр АС-40, виробництва Данії, фірми «Interacoustics».
  • Мовна аудіометрія - один з основних методів визначення клінічного та соціального стану слуху. Обстеження проводиться при пред'явленні раніше записаних тестових слів на цифровий носій з метою визначення їх розбірливості. Надалі результати застосовують для виготовлення найбільш підходящого слухового апарату, який посприяє досягненню максимально можливої ​​розбірливості мови.
  • Об'єктивна імпедансна аудіометрія дає можливість оцінити стан середнього вуха і його вмісту (слухові кісточки, слизова оболонка, прохідність слухової труби, рідина та інше). Для дослідження використовується датський прилад фірми «Interacoustics». За допомогою цього методу лікар може діагностувати такі захворювання, як гнійний і негнійний отит, отосклероз, захворювання носоглотки, пухлина слухового нерва.
  • Об'єктивна аудіометрія за отоакустичної емісії - спосіб виявлення непошкоджених волоскових клітин внутрішнього вуха і реєстрації навіть найслабших звукових коливань у відповідь на акустичні стимули.
  • Об'єктивна аудіометрія за слуховим викликаним потенціалом (КСВП) - відстеження стану структур слухового шляху (від равлика до слухової кори головного мозку). Спочатку реєструється електроенцефалограма, після чого, за її результатами, оцінюється функція різних структур слухового аналізатора. Дослідження проводиться спеціальним приладом Eclipse, фірма «Interacoustics».
    Всі перераховані вище методи діагностики слуху підходять і для дітей, і для дорослих, але існує ще кілька способів визначення слухових можливостей саме у малюків:
  • Безумовно-рефлекторна аудіометрія - реєструються рефлекторні реакції організму дитини (до 1 року) на різні звукові сигнали.
  • Умовно-рефлекторна аудіометрія - дитина (старше 1 року) одночасно спостерігає звук і світло, після чого реєструється його реакція тільки на звук без бачення світлового сигналу.
  • Дитяча ігрова аудіометрія - метод дослідження слуху в процесі гри за допомогою унікального ігрового дитячого комп'ютерного аудіометричного комплексу (для дітей до 4-х років).

Очень приятное обслуживание, хорошие врачи. Всё понравилось.

Мария, 11.12.2019

Клініка хороша, чистенька. Лікарі кваліфіковані, підхід до маленької дитини знайшли швидко. Всім задоволена, і сервісом, і чистотою й умовами.

Марія, 05.12.2019

Прием состоялся вовремя. Все было очень оперативно и профессионально. Врач уделил достаточно время чтобы объяснить вопрос с которым я пришла.

Александра, 28.08.2019

Нам понравилось. Мы получили все, что было нужно. Остались довольны визитом.

Геннадий, 18.07.2018

Мне все понравилось, все быстро, без очередей.

Ирина, 02.04.2018

ул. Алма-Атинская, 39а. На карті