Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

• Вс: 9:00-14:00

пр-т Героїв Харкова 257. На карті

Салтівський

В клініці дуже чудовий лікар УЗД спеціаліст, дуже ввічливий, дуже сподобався. В клініку зверталася перший раз, дуже сподобалося, надалі буду користуватися послугами клініки

Наталія, 14.05.2024

Дуже сподобалася дана клініка. Комфорт перебування був прекрасний, сподобався персонал, який ввічливо усе пояснив та надав чудово послуги.

Віктор, 02.05.2024

У клініці гарний, ввічливий персонал. Дуже добре нас прийняли у цій клініці, все показали, пояснили, надали всю необхідну інформацію. Дуже гарні лікарі у клініці.

Едуард, 10.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Все нормально пройшло.

Микола, 01.04.2024

Усе сподобалось, й відношення до людей - пацієнтів, й сама клініка хороша.

Юлія, 12.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Дуже гарне обслуговування у цій клініці.

Дмитро, 11.03.2024

Прекрасный, отзывчивый персонал, все было очень хорошо, самые положительные отзывы о клинике

Сергій, 05.03.2024

Все було добре, персонал привітний, лікар чемний, зауважень не було

Юрій, 05.03.2024

Дуже сподобалася клініка і спеціалісти у ній. Мені дуже допомогли, все якісно зробили. Все дуже добре пройшло.Дякую.

Олег, 28.02.2024

Хорошая клиника, чистая, замечаний к персоналу не было

Євген, 26.02.2024

В лікарні чисто прибрано, ввічливі дівчата, усе за часом, приїхала десь за пів години, але мені показали - зручне місце, де можна зачекати свого часу, рівно у призначений час, мене запросили до кабінету. Дуже зручно, що є можливість отримати висновок на електронну пошту, бо я не місцева й приїжджати вдруге, було досить проблематично.

Олена, 20.02.2024

Все було добре. У клініці дуже все гарно та чисто. Клініка дуже сподобалася, при потребі ще буду звертатися у цю клініку.

Оксана, 16.02.2024

Очень хорошая клиника, мне понравилась. В клинику обращалась уже два раза. Клиника очень чистенькая, аккуратненькая, персонал очень вежливый, очень хорошо встречали. Диагностики провели хорошо, остались только очень хорошие впечатления

Любов, 15.02.2024

Вже не в перший раз користуюсь послугами клініки, ніколи не доводиться чекати, приймають за часом, працівники ввічливі та професійні.

Тетяна, 03.02.2024

Не подобається що у холі клініки очікують всі разом пацієнти - хворі та здорові. А так все добре  пройшло. Клініка нормальна.

Дарья, 13.01.2024

Сподобалась клініка. Краще було, ніж в інших клініках.

Виктор, 11.01.2024

Все чітко, все добре, дуже сподобалось, надалі буду звертатися тільки в цю клініку

В"ячеслав, 12.12.2023

Сподобалось у клініці в першу чергу, через те що ти приходиш у свій час і тобі не потрібно чекати. Все відбувається заплановано і пунктуально.

Владислав, 11.12.2023

В клініці мене все задовольнило, сервіс гарний, дякую.

Валентина, 08.12.2023

Клініка сподобалась. Все пройшло добре. Дякую.

Любовь, 05.12.2023

Усе сподобалось — дівчата молодці, лікар уважний усе розповів, показав.

Світлана, 03.12.2023

Діагностика відбулася, сервісом в клініці дуже задоволені! Дякую!

Анастасія, 02.12.2023

Прийшла на свій час, прийняли вчасно. В клініці чисто, комфортно, пройшло все добре.

Людмила, 25.11.2023

В клініці все сподобалося, все комфортно, приємний персонал