Life Park (Лайф Парк)

«Life Park» — це центр, у якому надають діагностичні дослідження з використанням апаратури нового покоління. У своїй роботі використовують комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion CX 128, який дозволяє швидко, якісно і безболісно провести діагностику ще

• Сб: выходной

вул. Олімпійська, 10. На карті

Немишлянський

Обладнання

У центрі надають медичну допомогу кваліфіковані лікарі. Для правильного встановлення діагнозу проводять дослідження організму за допомогою комп'ютерного томографа Toshiba Aquilion CX 128. Завдяки йому лікарі швидко і якісно діагностують патологічні зміни в організмі. Це в свою чергу дозволяє призначити найбільш відповідну схему лікування, яка допоможе максимально швидко відновити функціональні можливості організму.

Послуги

У діагностичному центрі «Life Park» лікарі можуть запропонувати такі дослідження, як:

• МСКТ головного мозку
  • МСКТ грудного відділу хребта
  • МСКТ попереково-крижового відділу хребта
  • МСКТ навколоносових пазух носа
  • МСКТ внутрішнього вуха
  • МСКТ ангіографія судин головного мозку
  • МСКТ ангіографія судин шиї

А також:

• Рентгенографія
  • Ендоскопія/Колоноскопія
  • УЗД

Лікар який проводив УЗД черевної порожнини ставив запитання які не стосується мого лікування.

Наталія, 10.05.2024

Дуже сподобалося перебування у цій клініці. Все зробили швидко, якісно. Загалом все було добре у цьому медичному центрі. Дякую за чудовий сервіс.

Юрій, 26.04.2024

Проводили діагностику, мені все сподобалося, дякую.

Анастасія, 08.03.2024

Дуже сподобалася клініка, пройшло все добре. Ввічливий персонал у клініці,  все доступно пояснили, зробили все досить швидко і якісно, надали всі необхідні висновки та документи, клінікою залишився задоволений.

Олександр, 08.03.2024

В клинике делали диагностику. Не понравилось общение с УЗИ специалистом, на наши вопросы отвечал совсем по другой теме и с большим пренебрежением. Как специалист свою работу сделал. Администраторы клиники тоже не сильно приветливые

Анастасія, 27.02.2024

пр. Героев Харькова 162 . На карті