Медицинский центр "ОН Клиник" Николаев

Медицинский центр «ОН Клиник» Николаев - это современное многопрофильное медицинское учреждение, работающее по стандартам европейских стран мира. еще

• Сб-Вс: 8:00-17:00

ул. Большая Морская 74/3. На карте

Центральный

Дуже все сподобалося у цій клініці, все було просто відмінно - комфорт перебування, персонал та лікарі.

Крістіна, 06.05.2024

Гарне ставлення до відвідувачів, прийняли без очікувань. Лікар що проводив УЗД, на мій погляд, професійно провів діагностику.

Володимир, 02.05.2024

Клініка мені дуже сподобалася. Все зробили швидко та якісно і що саме головне чітко по зазначеному часу. При потребі буду ще обов'язково звертатися саме у цю клініку за медичними послугами.

Андрій, 26.04.2024

Залишилась задоволеною візитом до клініки, бо прийняли вчасно, коли я під'їхала, на свій час, то під кабінетом нікого не було, й мене одразу прийняли та провели УЗД, під час якого, лікар усе докладно та зрозуміло пояснив.

Тетяна, 16.04.2024

Дуже сподобалась клініка, чисто, дівчатка дуже уважні, лікар діагностики відповів на всі поставлені питання, людина на своєму місці. Я задоволена візитом

Лілія, 10.04.2024

ул. Героев Украины (быв. Сталинграда), 71. На карте