Отзывы о диагностическом центре Институт Клинической Медицины на В. Гетьмана, 3

ул. Вадима Гетьмана, 3. На карте

Святошинский , м.Шулявская

Дуже вдячні сервісу, діагностику провели оперативно та вчасно.

Олександр, 27.02.2024

Вперше була у цій клініці. Клініка дуже сподобалася, було комфортно, зручно, тепло.

Світлана, 20.02.2024

Все добре пройшло. Сподобалося у клініці. Все чудово було.

Марина, 19.02.2024

Всім залишилась задоволена, дівчата на ресепції поводили себе ввічливо, лікар який проводив УЗД був привітним, та дуже швидко все зробив.

Наталія, 17.02.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Вікторія, 16.02.2024

У клініці було все дуже ввічливо, чисто, сервіс обслуговування на найвищому рівні. Сама клініка дуже гарна, сучасна, красива, комфортна, зручна. Було комфортно у клініці. Привітний персонал, все добре пройшло.

Ірина, 14.02.2024

Сподобалося у  клініці.Пройшло все вчасно, без ніяких очікувань. Дівчата на рецепції дуже добрі та уважні. Сервіс у клініці дуже хороший, все було на найвищому рівні й пройшло все  так як і повинно було бути.

Олена, 14.02.2024

Все пройшло добре. Було все чітко та зрозуміло.

Наталя, 14.02.2024

Мені дуже пощастило, що УЗД серця мені проводив кардіолог, вона одразу зрозуміла мою проблему і я одразу записалася до неї на консультацію. Візитом залишилась задоволена.

надія, 13.02.2024

Прийняли вчасно, діагностику зробили швидко, зрозуміло та якісно.

Ірина, 07.02.2024

Сподобалось у клініці. Все чудово пояснили та  все швидко відбулося.

Вікторія, 26.01.2024

Все добре пройшло. Дуже комфортно було у клініці.

Олена, 25.01.2024

Клініка трошки біднувата. Кращого очікувала. Сам прийом  пройшов добре.

Наталія, 24.01.2024

Все сподобалось. Чудово пройшло все, хороші лікарі у клініці.

Юлія, 13.01.2024

Ще повернуся в цю клініку обов'язково, якщо буде потрібно.

Вікторія, 13.01.2024

Дуже гарно у клініці, я там не вперше уже. Подобається і сервіс і лікар. Все супер.

Людмила, 13.01.2024

Сподобалась клініка, було трохи важко знайти клініку.

Денис, 06.01.2024

Все супер пройшло. Дуже сподобалося, будемо ще звертатися у цю клініку. Лікар і медсестра  дуже чудові. Дуже гарна клініка.

Ніна, 06.01.2024

В клініці комфортно, сервісом задоволена, дякую.

Ольга, 21.12.2023

Дуже добра, комфортна клініка. Персонал дуже привітливий.

Никита, 20.12.2023

Комфортно перебувати у клініці. Все добре пройшло.

Аліна, 18.12.2023

Залишилась задоволеною від візиту - робила дерматоскопію, лікар провела діагностику добре усе пояснила за висновком, а також відповіла на деякі мої запитання. Пішла з клініки з відчуттям, що хочеться до них повернутись.

Юлія, 16.12.2023

В клініку зверталась на УЗД. Дуже освічений УЗД спеціаліст, приємний, розумний, грамотний лікар. Клініка існує за радянських часів, але вона відремонтована і ремонтується далі. Мені ніде не нагрубили, дуже зручно і дуже комфортно. Клініка мене приємно здивувала, мені є з чим порівняти

Олександра, 12.12.2023

Клініку оцінюю на відмінно, молодці! Персона клініки дуже контактний. УЗД спеціаліст дуже гарно провела діагностику, подивилась навіть додатково, звернула мою увагу на проблему. Спеціаліст підійшов дуже відповідально до проблеми, хоча в інших клініках мені казали що у мене проблем немає, лікар не просто сказала, але і показала на екрані. В клініці дуже хороші спеціалісти

Наталя, 08.12.2023

В загальному у клініці сподобалось. Добре, чистенько, привітний персонал.

Яна, 07.12.2023

пр. Петра Григоренко, 3 Б. На карте