Медицинский центр «Медсейв+»

• Парковка,
  • Детская комната,
  • Оплата карточкой,

«Медсейв+» - многопрофильный медицинский центр, специализирующийся на оказании эффективной медицинской помощи для всей семьи благодаря команде опытных специалистов, наличию высокоточного диагностического оборудования и уделению максимального внимания каждому пациенту. еще

• Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Щербаковского 45 А, 2 этаж. На карте

Шевченковский , м.Нивки

Сподобалось відношення, прийняли вчасно, усе чітко, за часом, як домовлялись. Діагностику сподіваюсь, зробили професійно.

Андрій, 29.04.2024

Я залишилася задоволена проведенням діагностики, все сподобалося, дякую.

Анастасія, 16.04.2024

Сподобалася клініка, дуже сучасна та нова. Було все досить комфортно, цивільно. Сподобалося що у клініці було мало людей, ніяких черг. Загалом все було досить добре у цій клініці.

В'ячеслав, 09.04.2024

Дівчинка, що проводила мені діагностику, була такою розумничкою, усе мені розказала, розжувала, звичайно сама процедура не дуже приємна, але на це жодним разом вплинути не можливо, а загалом, обслуговування й на рецепції, й лікар на вищому рівні, задоволена.

Тетяна, 16.03.2024

Дуже вдячна, візит пройшов прекрасно, бажаю залишити тільки найкращі відгуки!

Світлана, 16.03.2024