Отзывы о диагностическом центре Медицинский комплекс МРИЯ

• Оплата карточкой,
  • Сб: выходной

ул.Стройиндустрии, 5А. На карте

Голосеевский , м.Выдубычи

Клініка комфортна, все гарно організовано, персонал ввічливий, я задоволена сервісом, дякую.

Тетяна, 07.02.2024

Все добре пройшло. У клініці чисто, швидко прийняли.

Дмитро, 01.02.2024

Клініка сподобалася, пройшла швидко рентген, все зручно, дякую.

Тетяна, 29.01.2024

В цілому все нормально пройшло. У клініці комфортно, чисто, немає скупчення людей, немає черг. Все так, як треба. Персонал всі ввічливі й добрі. Все сподобалося. Дякую.

Марія, 25.01.2024

Дуже сподобалося у клініці. Дуже ввічливі спеціалісти, нормально все пройшло.

Надія, 25.01.2024

Сподобались швидкість та ставлення лікаря.

Людмила, 17.01.2024

Усе пройшло швидко та якісно, в клініці чисто.

Максим, 17.01.2024

В клініку зверталась перший раз, мені сподобалось. Мене прийняли раніше по часу, лікар діагностики чемний. Все було приємно, як і має бути, ніяких претензій немає

Наталя, 20.12.2023

Персонал клініки гарний, клініка звичайна, нічого особливого

Ніна, 06.12.2023

В загальному все добре пройшло, тільки туалети у кілінці не дуже.

Мирослава, 05.12.2023

Дуже грамотний, професійний та уважний персонал. Аудиометрист двічі перевірив висновок, щоб бути впевненим у діагнозі, пояснив усе добре. Залишилась задоволеною.

Наталія, 04.12.2023

В клініці робила флюорографію. Якщо наступний раз буду знову робити, то тільки в цій клініці, мені дуже сподобалось. В клініці швидко обслуговують, швидко видають висновок. Дуже сподобався спеціаліст який проводив мені діагностику

Сніжана, 14.11.2023

Пообіцяли висновок по флюорографії за двадцять хвилин, а насправді отримав лише на наступний день, але загалом залишився задоволеним.

Дмитро, 10.10.2023

Працюють хамовиті лікарі, чекав годину результат. Не сподобався сервіс клініки

Данило, 28.08.2023