Отзывы о диагностическом центре Клиника эфферентной терапии доктора Чорномыза

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-18:00

ул. Гетьмана Павла Полуботка, 32. На карте

Дарницкий , м.Дарница, м.Черниговская

Дуже все сподобалось, колектив - молодець!

Євгеній, 01.05.2024

Усе відбулось так, як треба - ніяких затримок, ніяких непорозумінь. Все чітко, ясно - прийшла, зробила, що мені було потрібно, й пішла. Чітка, професійна праця лікарів.

Світлана, 08.04.2024

Лікар Гінеколог яка проводила мені Кольпоскопію не адекватно себе поводила, задавала не коректні питання стосовно дітей та моєї ваги. Мені не сподобався візит

Анастасія, 11.03.2024

Робота УЗД спеціаліста мені сподобалася, лікар все розповів, залишилася задоволена

Олена, 19.02.2024

В клініці гарний УЗД спеціаліст, спеціаліст вищий клас. В інших клініках мені не могли поставити діагноз, а тут лікар молодець! На всі питання лікар відповідав. Я живу в іншому місті, але буду спеціально приїжджати саме в цю клініку.

Ніна, 27.11.2023

Пройшло все добре. У клініці сподобалось.

Кулібабка, 25.11.2023

Работают доброжелательные, простые люди, без пафоса. Врач проводивший мне плазмаферез интересно рассказывал что и как всё происходит. Осталось чувство, что хочется приходить ещё.

Ірина, 10.10.2023

Перше враження при відвідуванні клініки, це ставлення зустрічаючого адміністратора, як на мій погляд, її спілкування було дуже не коректним. До того ж я прийшла до клініки, щоб зробити дуоденальне зондування, але у спеціаліста чомусь не вийшло зробити цю діагностику. Звичайно, можливо це й не провина лікаря, але сам факт - я не отримала того, за чим йшла до клініки.

Оксана, 23.09.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Алина, 20.03.2023

Сам директор робив діагностику. Я задоволена.

Ирина, 27.10.2021

Откачивали желчь. Сервисом доволен. Отношение с терпением, пониманием. Спасибо.

Андрій, 22.10.2020

ул. Межигорская 87А. На карте