Отзывы о диагностическом центре Мультипрофильный медицинский центра для всей семьи «Гелиос»

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Ломаная, 17. На карте

Соборный

Візитом задоволена - до мене ставились поважно та професійно.

Вікторія, 13.05.2024

Дуже сподобалася дана клініка. Все було добре у цій клініці.

Юрій, 11.05.2024

Лікар діагностики сподобався, дуже приємний. Клініка хороша, чиста, зауважень не було

Людмила, 11.05.2024

Візит оцінюю на пятірку, все пройшло добре, діагностику зробили якісно, дякую.

Тетяна, 10.05.2024

Проведенням діагностики задоволений, гарне обслуговування, дякую.

Любомир, 10.05.2024

Дуже сподобалося обслуговування у клініці, було все на найвищому рівні. Діагностика пройшла швидко та якісно. На рецепції дуже приємні адміністратори працюють. Загалом сама атмосфера перебування у клініці була дуже приємною.

Максим, 09.05.2024

Все мене влаштувало в клініці, обслуговуванням задоволений, дякую.

Євген, 09.05.2024

Дуже зручно, усі уважні, діагностика пройшла супер! отримала бажане на 100%.

Олеся, 09.05.2024

Сподобалась сама клініка, та відношення й обслуговування персоналу.

Володимир, 07.05.2024

Обурений своїм візитом в цю клініку - прийшовши на рецепцію, єдине, що дівчина запитала, який апарат "Холтер" мені ставити - дорожчий чи дешевший, я запитав у чому різниця? На що вона відповіла, з дротами та без. Після поставили апарат, але за деякий час, виявилось, що в клініці помилились й замість АТ "Холтер", мені поставили апарат для ЕКГ, повернувся до клініки, для заміни, але за дві години, в апараті сіла батарейка, знов довелось повертатись до клініки, де мене запевнили, що коли завтра приїду знімати апарат, то одразу лікар зробить опис, але на ділі, виявилось, що лікар буде не тоді, коли мені пообіцяли, а тільки ближче до вечора. Я військовий, тому не маю багато часу, й о тринадцятій годині, розраховував прийти з висновком до лікуючого лікаря розраховуючи на обіцянку працівників клініки. Тому, як вже казав, залишився візитом дуже не задоволеним.

Владислав, 05.05.2024

Все было отлично, доктор УЗИ специалист квалифицированный, все объяснил, я довольна визитом

Світлана, 01.05.2024

Робив електронейроміографію, лікарка (здається Шапоренко) усе зробила дуже гарно, якісно. Вона чудовий спеціаліст на мою думку, ця лікарка найкраща в цій клініці, я залишився задоволеним.

Анатолій, 24.04.2024

Ця клініка дуже мені сподобалася. Комфорт, сервіс та обслуговування було на найвищому рівні.

Анастасія, 23.04.2024

Ми дуже вдячні працівникам клініки, гарне ставлення лікаря до пацієнта, ми залишилися дуже задоволені

Олександр, 20.04.2024

Дуже гарна, комфортна клініка. У клініці дуже уважний, ввічливий персонал.  Немає абсолютно ніяких зауважень до сервісу чи обслуговування у цій клініці, нам все дуже сподобалося.

Тимур, 19.04.2024

Добре все пройшло, діагностику зробили якісно та швидко. Загалом хороша клініка.

Анастасія, 19.04.2024

Клініка дуже гарна та сучасна, є усе необхідне, великий вибір медичних послуг. Нам дуже сподобалася дана клініка.

Ольга, 18.04.2024

Все сподобалося, все дуже гарно, зауважень до персоналу не було

Віталій, 17.04.2024

Сама клініка дуже чудова, дуже все сподобалося у цій  клініці. Дійсно все дуже класно організовано, дуже комфортно, хороші спеціалісти. При потребі буду звертатися саме у цю клініку за додатковими послугами, можу порекомендувати цю клініку.

Владислав, 16.04.2024

Загалом візитом в клініку залишилась задоволеною, але не сподобалось, що довелось досить довго чекати у черзі.

Оксана, 13.04.2024

Клініці можу поставити найвищу оцінку, комфортна, зручна, я дуже задовіолена, дякую.

Світлана, 12.04.2024

Питань не маю, усе відбулось на найвищому рівні.

Володимир, 04.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все добре. Часто користуємося послугами саме цієї клініки.

Євгеній, 04.04.2024

Все пройшло чудово, все у клініці було прекрасно.

Олександр, 30.03.2024

Комфортно та зручно, проведенням діагностики задоволений, дякую.

Василь, 22.03.2024