Клиника ЦСМ в Белой Церкви

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

Многопрофильная клиника для всей семьи, пердоставляем услуги высококвалифицированных врачей различных специальностей с многолетним опытом работы. Проводим физическую и психологическую реабилитацию, лабораторные исследования, функциональную и ультрозвуковую диагностики. еще

• Пн-Вс: 9:00-21:00

ул. Млинова, 37 А. На карте

Були вперше у клініці, враження позитивне залишилося. Дійсно чудова, комфортна клініка. Все добре було.

Едуард, 10.05.2024

Сподобався сервіс, зручність, діагностику провели швидко, без усілякої метушні. Прийшов, зробив, пішов. Усе пройшло добре.

Максим, 07.05.2024

Мені дуже сподобалося, дуже ввічливий персонал, не очікувала, прийом почався вчасно, лікар УЗД спеціаліст дуже уважна, все пройшло добре, я задоволена

Світлана, 05.04.2024

Сподобався зовнішній вигляд, лікарі й персонал.

Діана, 26.03.2024

Лікар УЗД, уважно переглянула органи, які було потрібно й провела невеличку консультацію, але сказала, що для остаточного висновку, потрібно отримати консультацію у профільного фахівця.

Ріта, 03.03.2024

ул. Ярослава Мудрого, 5/13. На карте