Медичний центр «Чайка Оптикс»

Медичний центр «Чайка Оптикс»

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У медичному центрі «Чайка Оптикс» прийом ведуть офтальмологи перших і вищих категорій, а також кандидат медичних наук зі стажем роботи понад 30 років. Центр обладнаний сучасним діагностичним обладнанням, за допомогою якого можливо виявлення хвороб на ранніх стадіях. У медичному центрі «Чайка Оптикс» пацієнти можуть пройти повне офтальмологічне обстеження і отримати консультацію висококваліфікованих дитячих і дорослих офтальмологів. За даними діагностичного обстеження призначається апаратне лікування, яке можливо також пройти в центрі «Чайка Оптикс».
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Лобановського, 25, с. Чайки, Київська областьна карті
Святошинський м.Житомирська

Офтальмологічний центр «Чайка Оптикс» - перший приватний офтальмологічний центр в Києво-Святошинському районі. Підхід лікарів офтальмології «Чайка Оптикс» полягає в діагностиці і апаратному лікуванні пацієнтів, дотримуючись рекомендацій доказової медицини, в рамках діючих стандартів надання медичної допомоги, спираючись на українські та міжнародні клінічні протоколи.

Обладнання офтальмологічного центру «Чайка Оптикс»

У центрі працюють офтальмологи перших і вищих категорій, кандидат медичних наук з досвідом роботи більше 20 років. «Чайка Оптикс» оснащений сучасними діагностичними апаратами та обладнанням, завдяки якому можна виявити хвороби на ранніх стадіях.

У «Чайка Оптикс» у пацієнтів є можливість пройти повне офтальмологічне діагностичне обстеження і лікування. Тут відкрито кабінет охорони зору для дітей і дорослих, обладнаний більш ніж 20 апаратами і програмами для лікування різних захворювань органів зору.

У «Чайка Оптикс» проводять лікування таких захворювань:

• гіперметропія;
  • амбліопія;
  • косоокість;
  • астигматизм;
  • запальні захворювання переднього і заднього відрізка ока;
  • захворювання повік;
  • запалення і новоутворення;
  • вікові зміни повік та ін.
Павло 18 Травень 2024
Дуже якісно мене продіагностували, виписали адекватне лікування, яке повністю мені допомогло. Мою проблему було вирішено, я залишився дуже задоволений.
Наталья 18 Лютий 2019
Все пройшло чудово.
Сергей 14 Лютий 2019
Клиника мне понравилась, ее было легко найти.
Екатерина 18 Квітень 2018
В клинике все отлично! Нам понравился прием.
Ростислав 29 Травень 2017
Все было отлично, кроме процедуры в которой мы не нуждались. У нас была выписка от специалиста. Записались на аппараты. Клиника отличная, кроме проблем с парковкой для клиентов.