Харків
Клініка професора Феськова А. М.

Клініка професора Феськова А. М.

Клініка
add_box Андрологія Гінекологія Пластична хірургія Репродуктологія Терапія Урологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка, якою керує професор Феськов А. М., спеціалізується на послугах з репродуктології при лікуванні безпліддя – екстракорпоральному заплідненні (ЕКО), процедурі внутрішньоматкової інсемінації, введення сперматозоїдів в яйцеклітину (ICSI), процедури запліднення за допомогою виділення з яєчка сперматозоїдів. Також в клініці приймають вузькі фахівці – терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
access_time_filled пн - пт : 9:30 - 17:30 access_time_filled сб : 9:00 - 13:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірський м.Холодна гора
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Харкові:
Лінія життя, медичний центр
add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв Праці, 14
Салтівський
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
add_box Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Григорія Сковороди, 28-Б (Пушкінська)
Шевченківський
Центр здоров'я лікаря Артемчука
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Мануальна терапія Наркологія Педіатрія ... ще
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : :0 - 16:00 access_time_filled сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Державінська, 38
Холодногірський
«Медичний центр» для дорослих та дітей
add_box Андрологія Сексопатологія Урологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Амосова, б. 52, офiс 157
Немишлянський
Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології
add_box Андрологія Урологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщинська, 25
Холодногірський
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Ярослава Мудрого)
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Я. Мудрого, 30а
«Мамин Дім» на Григорія Сковороди
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Григорія Сковороди, 31
Київський
Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Офтальмологія Проктологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Миколи Хвильового, 24
 Медичний центр «ДОКТОР» на вул. Сумській
add_box Венерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Оториноларингологія Сексопатологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сумська, 19
Медичний центр Здоров'я
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Незалежності, 13
Шевченківський
Схожі клініки в інших районах міста Харкова:

Основний напрямок роботи клініки професора Феськова А. М. – надання послуг з репродуктології. У клініці займаються різними методиками лікування безпліддя у чоловіків і жінок.

Серед послуг відділення репродуктології:

• консультування лікаря-репродуктолога;
  • проведення лабораторних досліджень (діагностування інфекцій, визначення стану матки, а також прохідності маткових труб, визначення здатності чоловіка до запліднення, визначення генетичного стану обох батьків);
  • проведення інструментальних досліджень;
  • аналізування причин безпліддя, розробка методики лікування з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Для лікування безпліддя в клініці професора Феськова А. М. використовуються такі методики:

• екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Показання до даної процедури у жінок – дефекти маткових труб, відсутність труб, у чоловіків – невелика кількість (відсутність) сперматозоїдів в складі насінної рідини;
  • внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ). Показання до ВМІ – нез'ясована етіологія безпліддя або ситуація, коли вагітність не настає, але показники у пари знаходяться в нижньому допустимому діапазоні;
  • ЕКО + ICSI. Показання до процедури – складні форми безпліддя у чоловіків;
  • ЕКО + TESE. Показання до процедури – відсутність сперматозоїдів в спермі чоловіки, можливість їх отримання – тільки при проведенні пункції яєчка;
  • передімплантаційна діагностика і ЕКО (ЕКО + PGD). Показання – наявність у батьків генетичних хвороб, передачу яких дитині потрібно виключити;
  • IVM. Показання до застосування – ризик для здоров'я жінки при ЕКЗ через те, що при ЕКЗ відбувається збільшення концентрації в організмі естрадіолу. Таке збільшення може згубно вплинути на здоров'я жінки;
  • донорство яйцеклітини. Показання – важка форма безпліддя, отсутвие у жінки яйцеклітин;
  • кріо-цикл. Показання – при бажанні провести повторне ЕКО.

Процедури, які проводяться в клініці професора Феськова А. М.:

• лапароскопія;
  • фертілоскопія;
  • гістероскопія;
  • мікросальпігоскопія;
  • гістерорезектоскопія;
  • вагінальна гістеректомія.

Також в клініці працює відділення лікувальної діагностики. Воно займається такими питаннями:

• діагностування, лікування хвороб гінекологічного профілю;
  • генетичні дослідження – порушення спермотогенеза, каріотипування, передчасне виснаження яєчників, генетичний тест при невиношуванні;
  • діагностика в лабораторних умовах з приводу імунологічного, інфекційного, гормонального статусів;
  • еферентні методики лікування – УФОК, озонотерапія, плазмоферез;
  • програма під назвою "Здорові батьки – здорове потомство". Включає преконцепційну підготовку, біохімічні, а також УЗ маркери генетичних хвороб, підготовчі заходи до щадящого розродження;
  • діагностування безпліддя за 1 день за європейським стандартом OSCAR;
  • доплерометрія, ультразвуковиий скринінг при вагітності;
  • УЗД;
  • діагностування хвороб шийки матки;
  • онкопрофогляд;
  • консультування:
    • онколога;
    • хірурга;
    • мамолога;
    • уролога-андролога.
Анастасия 01 Березень 2021
Записывалась к дерматологу из-за высыпи на лице впервые, на приёме у меня спросили а я что нибудь вообще принесла, какие нибудь анализы. А я должна заранее нести анализы, хоть не знаю что именно мне нужно сдавать? - Не понравилось отношение на кассе, они и людей обслуживают и в это время обсуждают свои проблемы -Выкачка денег
Сердюк 08 Жовтень 2020
Хорошая клиника и хороший врач, я в восторге! Все на уровне.
юрий 14 Квітень 2020
Приятные доктора, хорошо относятся к больным.
Ирина 10 Вересень 2019
Доктор не соответствует уровня клиники. Если клиника поставила высокую планку, то специалисты должны быть по лучше.
Татьяна 07 Грудень 2018
В клинике понравилось, врачи очень грамотные, приятные, буду дальше обращаться в эту клинику.