Заробляйте з мобільним додатком «Doc.ua Лікар»!
Мобільний додаток від Doc.ua дозволяє лікарям легально заробляти від співпраці з лабораторіями, фармвиробниками та страховими компаніями.
DOC.ua забезпечує регулярні виплати лікарям на банківськи карти, а пацієнтам надає знижки на послуги.
Лікар стає офіційним партнером DOC.ua та отримує чистий дохід від співпраці, а DOC.ua турбується про сплату податків.
pill like fav chem

Офіційне партнерство

Робота через «Doc.ua лікар» це офіційна співпраця з лабораторіями, фармацевтичними та страховими компаніями.

Регулярні виплати

Ви щомісячно отримуєте винагороду на банківську карту

Чистий дохід

Ваша винагорода є чистим доходом, тому що всі податки сплачені за вас.

Знижки для пацієнтів

Ваші пацієнти отримують знижки від лабораторій, аптек та іншіх партнерів DOC.ua.

Повідомлення про дії пацієнтів

Ви отримуєте швидкий зворотній звязок про виконання пацієнтом вашого призначення.

Безпечне зберігання даних

Всі дані про роботу з додатком DOC.ua Лікар надійно зберігаються.

Мобільний додаток «DOC.ua Лікар»
це можливість:
Легального заробітку від співпраці із зовнішніми партнерами
Відслідковувати свою винагороду в реальному часі і регулярно (раз в місяць) отримувати нагороду на банківську карту
Бачити статус виконання призначень пацієнтом
Мати під рукою і безпечно зберігати інформацію про співпрацю з DOC.ua
Завантажуйте наш додаток, щоб ми були ближче
Світ навколо нас активно діджиталізується і стає доступним одним дотиком до екрану. Doc.ua — тепер просто у вашому телефоні у вигляді зручного додатку, що має зробити медицину більш френдлі для українців: доступною, зрозумілою та зручною.
chem store
about
Мобільний додаток
«DOC.ua Лікар» це:
Отримувати щомісячну виплату винагород
Відслідковувати виконання призначень пацієнтом
Автоматично відправляти нагадування пацієнту про призначеня
Можливість відслідковувати підсумки співпраці
Через мобільний додаток “Doc.ua Likar” ви можете легітимно заробляти не відволікаючись від основної роботи
Мобільний додаток “Doc.ua Лікар” це :
СУЧАСНО - все в вашому смартфоні
ЗРУЧНО - інтуітивне меню, що створене лікарями
БЕЗПЕЧНО - легітимний дохід, захищені дані
Коротка інструкція по використанню
мобільного додатку
Реєстрація:

Завантажте Додаток “Doc.ua Likar” на свій смартфон, пройдіть реєстрацію, створіть власний пароль. Прізвище ім’я та по батькові потрібно внести як в картці платника податків.

Створення профілю:

Заповніть профіль, ознайомтесь та підтвердіть згоду з умовами роботи в додатку, що оформлені як соціологічне дослідження, правилами конфіденційності, та підтвердить публічну оферту як електронний аналог договору Цивільного правового характеру.

Завантаження документів:
Завантажте фото паспорта (1, 2 сторінки та реєстрація) або ID картку з обох боків та виписку з рєестру про місце проживання)
Завантажте фото ІПН
Завантажте фото диплома (з обох боків)
Відскануйте банківську картку через додаток та внесіть термін дії та CVV код. Це необхідно для перевірки того чи картка працює. На ній буде заблоковано а потім повернуто 1 гривню.
Надсилання промокоду на аналізи:

При призначенні досліджень ви обираєте розділ «Промокод», заповнюєте дані пацієнта (телефон, ім’я, прізвище, стать, вік). Одразу після цього пацієнту на телефон приходить код підтвердження «Згоди на обробку персональних даних», який ви вводите в себе в додатку.

Далі пацієнту відправляється промокод на знижку на аналізи.

Проведення соцопитування:

При призначенні лікування ви обираєте розділ «Соцопитування», заповнюєте дані пацієнта (телефон, ім’я, прізвище, стать, вік). Одразу після цього пацієнту на телефон приходить код підтвердження «Згоди на обробку персональних даних», який ви вводите в себе в додатку.

Далі ви обираєте призначене лікування що зазначене у вигляді діючої речовини, та підтверджуєте кнопкою «Створити соцопитування».

Пацієнт отримує промокод.

Рекомендація страхування:

Якщо на вашу думку у пацієнта є ризики розвитку важких, дорого вартісних в діагностиці та лікуванні захворювань ви можете порадити пацієнту придбати страховку Доктор ТАС.

Для цього вам необхідно пройти той самий шлях, що і при проведені соцопитування, але замість МНН обрати “Страхування Доктор ТАС”.

Менеджер страхової компанії зв’яжеться з пацієнтом та розкаже подробиці.

Лікарю, заробляй!
Керуй бонусами та заробляй:
При проведені соцопитування перше нарахування ви отримуєте за внесення пацієнта в додаток
Нараховується винагорода, що є частиною загальної винагороди за кожного нового пацієнта
За нового пацієнта більша винагорода, за повторного менша
Повна винагорода буде донарахована як тільки дані дослідження опублікують на сайті DOC.ua
Контроль виконання:

Як тільки ваше призначення буде виконано, ви побачите це в додатку. Якщо ваше призначення не буде виконано протягом трьох днів прийде нагадування, та ви зможете передзвонити пацієнту.

Контроль нарахування винагороди:

В додатку вам доступні дані про винагороду за видачу промокодів та створення соц. опитування.

Виплата винагороди:

По закінченню календарного місяця вам буде донарахована повна винагорода при виконанні ваших призначень пацієнту та оформлення ваших дій в соціологічне дослідження. Це робиться автоматично системою «Doc.ua».

З 5 по 10 число наступного місяця ваша винагорода за всі дії в додатку буде перерахована на банківську картку.

Будуть враховані всі податки та збори.

Комунікація та технічна підтримка:

Вам буде призначено персонального менеджера, та ви зможете у будь-який час скористатись нашою технічною підтримкою за телефоном +38 (067) 659 74 20, або на електронну пошту [email protected]

Важливо!
Запрошуйте колег, користуватись додатком та отримуйте додаткову винагороду в розмірі 100 грн!

Бонуси нараховуються після того, як запрошений лікар пройде всі етапи реєстрації і завантажить необхідні документи.
Часто задані питання:
Як завантажити документи?
Натисніть кнопку «Додати+», що знаходиться внизу екрану під надписом “Бонуси поки не доступні” або натисніть на зелену картку зі своїми даними та оберіть розділ «Документи». Оберіть документ фото якого Ви хочете прикріпити. Сфотографуйте документ і приєднайте фотографію або завантажте фотографії документів з галереї телефону.
Якщо щось не виходить, то перевірте, чи Ви надали дозвіл на доступ додатку до вашої камери чи фото галереї.
Якщо я не хочу додавати паспорт і ІПН, чи буде працювати додаток?
Додаток працювати буде, Ви зможете надавати промокоди на аналізи та призначати медикаменти створюючи соцопитування але нажаль, без документів ми не зможемо виплачувати Вам винагороду. Через те, що приймаючи умови використання сервісу ми підписуємо з Вами публічний офер, що є еквівалентом Договору цивільного правового характеру. Тобто всі наші відносини легітимні, а документи потрібні для того, щоб договір набув законної сили.
Для чого стільки інформації?
Приймаючи умови використання сервісу ми підписуємо з Вами публічний офер, що є еквівалентом Договору цивільного правового характеру. Тобто всі наші відносини легітимні, а документи потрібні для того, щоб договір набув законної сили.
Для чого CVV?
Для ідентифікації картки платіжна система «Portmone» тимчасово заблокує на вашій картці одну гривню, а потім розблокує. Для цієї операції потрібні ці дані картки.
Надійне зберігання банківської карти?
Дані вашої картки не зберігаються в DOC.ua, дані збережені в платіжній системі «Portmone» з використанням всіх самих сучасних протоколів банківської безпеки.
Як створювати направлення пацієнту на аналізи?
На стартовому екрані додатку оберіть кнопку «+ Промокод», внесіть дані пацієнта, або оберіть його зі списку своїх пацієнтів, та натисніть кнопку «Надіслати промокод».
Як порекомендувати страхування?
На стартовому екрані додатку оберіть кнопку «+ Соцопитування», внесіть дані пацієнта, або оберіть його зі списку своїх пацієнтів, та натисніть кнопку «Продовжити». Оберіть в списку розділ «Страховка Доктор-ТАС» та натисніть кнопку «Створити соцопитування».
Як прийняти участь у соцопитуванні?
На стартовому екрані додатку оберіть кнопку «+ Соцопитування», внесіть дані пацієнта, або оберіть його зі списку своїх пацієнтів, та натисніть кнопку «Продовжити». Оберіть в списку діючу речовину призначеного вами медикаменту та натисніть кнопку «Створити соцопитування».
Чи можна працювати по офлайн направленням?
Ви можете працювати як раніше, але отримувати винагороду від DOC.ua можливо тільки направляючи пацієнтів на аналізи через додаток, рекомендуючи лікування або проводячи соцопитування.
Якщо пацієнта направляють багато лікарів, кому йде оплата?
По кожному окремому направленню на аналізи, чи призначеному лікуванню видається окремий промокод за яким ідентифікують лікаря, який зробив призначення і якому відповідно буде виплачена винагорода. Якщо ви хочете отримати свою винагороду - попросіть пацієнта використовувати окремі промокода для різних аналізів.
Які знижки отримує пацієнт?
На всі призначені аналізи знижка 5%, про знижку на медикаменти при призначені лікування буде сповіщено пацієнта в повідомленні, яким буде надіслано промокод.
Навіщо запитувати в пацієнта дозвіл на обробку персональних даних?
Всі етапи вашої роботи в додатку є законними!
А згідно Закону України «Про захист персональних даних», збір, обробка, зберігання та передача персональних даних можлива тільки за особистої згоди громадянина. Прізвище, ім’я та по батькові в поєднанні з роком народження та номером телефону підпадають під визначення «персональні дані».
Залишились питання?
Вам буде призначено персонального менеджера, та ви зможете у будь-який час скористатись нашою технічною підтримкою: +38 (067) 659 74 20, або на електронну пошту [email protected]
employee
[email protected] +38 (067) 320-80-40