Новини DOC.UA

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Психологи й психотерапевти входять до двадцятки популярних спеціалістів сервісу DOC.UA. Напередодні Всеукраїнського дня психолога, який відзначається 23 квітня, представляємо ТОП-10 психологів України за версією DOC.UA.
Щодня контакт-центр DOC.UA обробляє до двох тисяч заявок на день. Розповідаємо, що робимо для того, щоб жодне з ваших звернень не залишилося без відповіді.
Чи впливає сезонність на потреби користувачів DOC.UA? Представляємо результати аналізу записів до лікарів у зимові періоди 2022-2024 років.
DOC.ua давно став не просто зручним, простим та зрозумілим сервісом доступу до медицини онлайн в Україні, але й ресурсом високої довіри при виборі лікаря та медичних закладів для сотень тисяч пацієнтів. Про оновлену систему рейтингів DOC.ua розповіли на thepage.ua.
В Україні ухвалили законопроєкт про розвиток телемедицини. Що таке телемедицина? Як медичні онлайн послуги роблять зручним доступ до медицини для українців під час війни, та трансформують систему охорони здоровʼя? Про все це розповідає Ігор Ліскі, інвестор DOC.ua у своїй колонці для LB.ua.
Уже котрий рік поспіль сервіс пошуку лікарів DOC.ua напередодні епідемії грипу стежить, в яких клініках можна буде зробити щеплення від цього вірусного захворювання. Грип атакує щороку і єдиний спосіб убезпечити себе від хвороби - зробити щеплення
Грип атакує щороку і єдиний спосіб убезпечити себе від хвороби - зробити щеплення. Уже сьогодні Doc.ua пропонує компаніям Києва записатися на вакцинацію колективів.
Ви боретеся з частими респіраторними інфекціями? Набрид затяжний нежить? Турбують болі або шум у вухах? Вам неодмінно потрібно звернутися до ЛОРа. Але як вибрати хорошого ЛОР-лікаря? В наші дні пошук ЛОР-фахівця не викликає серйозних проблем, але вибрати кращого, що заслуговує на довіру, професіонала з багатьох, послугами якого ми будемо на 100% задоволені, не завжди так просто. Щоб зробити Ваш вибір легшим, Doc.ua склав список ТОП-15 фахівців за версією користувачів сервісу DOC.ua.
Чхання, закладеність носа, кашель – ці симптоми знайомі багатьом людям, які страждають від алергії. За допомогою алерголога симптоми зазвичай можна запобігти або контролювати, що призводить до значного поліпшення якості життя. Але де і як знайти алерголога в Києві? Ми хочемо представити вам наш рейтинг алергологів Києва – ТОП-15 провідних фахівців, досвід і знання яких є найбільш важливими для пацієнтів сервісу Doc.ua
Як правило, ми рідко звертаємо увагу на стан свого волосся і йдемо до фахівця тільки коли проблема заходить занадто далеко. Волосся відновлюється довго, тому щоб не втрачати багато часу на неефективні процедури, особливо важливо підібрати кваліфікованого лікаря та ознайомитися з його рейтингом.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right