Тепер онлайн-сервіс з пошуку лікарів і клінік doc.online в Узбекистані!

uzservice

У березні 2020 року DOC.UA вийшов на новий ринок — Узбекистан. Мета нашого сервісу — швидка і якісна допомога в пошуку кваліфікованого лікаря і записи до нього на прийом.

Схема роботи doc.online така ж як і у DOC.UA. Розділи: "Лікарі", "Клініки", "Діагностичні центри" доступні для пошуку. На сайті розміщені анкети лікарів і клінік з докладною інформацією про них, їх послуги, ціни, а також відгуки пацієнтів.

Вибрати лікаря на сайті можна як самостійно, так і зателефонувавши за вказаним номером. Оператори колл-центру допоможуть вибрати потрібного вам фахівця і записатися до нього. Як в першому, так і в другому випадку наші фахівці уточнять всі деталі вашого візиту до лікаря.

Швидко, зручно, якісно і безкоштовно — це те, що ми пропонуємо нашим користувачам в Узбекистані. Ми хочемо щоб вони отримували тільки якісне медичне обслуговування.

Наш сервіс розвивається і кожен день он-лайн база лікарів, клінік і діагностичних центрів Узбекистану буде розширюватися і оновлюватися, щоб наші користувачі отримували тільки актуальну і перевірену інформацію.

Більш докладніше тут: https://doc.online/uz/

Поширені запитання: