Онлайн-сервіс з пошуку лікарів і клінік doc.online доступний в Молдові!

moldovaservice

Наш сервіс прагне до постійного розвитку і розширення кордонів, щоб нести свої цінності за межі України.

Тепер швидкий і зручний пошук лікарів doc.online в Молдові.

Наша мета — зібрати максимальну кількість лікарів, клінік і діагностичних центрів в одному місці і надати про них найбільш повну і достовірну інформацію, для того, щоб пацієнт мав можливість зваженого вибору.

Doc.online, як і DOC.UA — це платформа, де кожен користувач зможе швидко і просто знайти лікаря і записатися до нього на прийом.

Пацієнти можуть шукати лікарів за різними параметрами, ознайомитися з відгуками про фахівців, записатися до лікаря на прийом, обстеження або діагностику онлайн.

У разі виникнення труднощів при виборі фахівця або послуги, ви можете зателефонувати за вказаним номері на сайті і менеджери колл-центру допоможуть вам з вибором і дадуть відповідь на всі запитання.

Ми хочемо щоб наші клієнти отримували тільки якісне медичне обслуговування з актуальною і перевіреною інформацією і для цього наш сервіс буде розширювати і оновлювати онлайн-бази лікарів, клінік і діагностичних центрів у Молдові щодня.

Поширені запитання: