Кращі лікарі січня за версією DOC.UA

Друзі! У січні цього року переможцями рейтингу "Кращі лікарі за версією DOC.UA" стали прекрасні фахівці, які всіма силами допомагають людям знайти здоров'я, внутрішнє щастя і красу! Цих фахівців вибрали саме ви, залишаючи свої відгуки про відвідування даних лікарів на нашому сайті!

Отже, представляємо вам кращих лікарів січня!

Котлик Юлія Олександрівна

Кандидат медичних наук, репродуктолог вищої категорії, професійні зусилля якого спрямовані на те, щоб кожна жінка і кожна сімейна пара відчули щастя бути батьками і ростити свою дитину.

Котлик Юлія Олександрівна
18 років досвіду
Дорослі
Основна спеціалізація лікаря - діагностика і лікування безпліддя, кріобіологія, ендокринна гінекологія.

Німеровський Ігор Якович

Ортодонт вищої категорії, визнаний одним з кращих ортодонтів України. Ігор Якович віртуозно проводить корекцію прикусу і вирівнювання зубного ряду, володіє методикою Invisalign (невидимі капи), широко використовує техніку вирівнювання зубів у дорослих без застосування брекетів.

Німеровський Ігор Якович
20 років досвіду
Діти
Стоматолог-ортодонт, один з кращих ортодонтів України. Займається виправленням прикусу і неправильного положення зубів, використовуючи пластинки, брекети, капи. Практикує методику вирівнювання зубів у дорослих без брекетів. Активно використовує комп'ютерне моделювання та 3D моделі. Є одним з небагатьох сертифікованих ортодонтів України, які працюють за методикою Інвізілайн - вирівнювання зубів в будь-якому віці за допомогою прозорих індивідуальних кап.
ПРАЙМ, відділення стоматології №1
ул. Предславинская, 34на карті
Печерськийм. Палац Україна
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень

Валіхновський Ростислав Любомирович

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії. Ростислав Любомирович спеціалізується на проведенні унікальних реконструктивних та відновлювальних операцій, які дозволяють пацієнтам жити здоровим життям в гармонії зі своїм тілом.

Валіхновський Ростислав Любомирович
19 років досвіду
Дорослі
Заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург більше з 20-річним досвідом роботи. Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук. З 2005 по 2010 рр. був особистим лікарем президента України. Завдяки унікальному дару, колосальному досвіду і фундаментальним знанням доктор Валіхновський і його клініка з 2012 року були обрані в якості партнера і експерта найпопулярніших телевізійних проектів - «Поверніть мені красу» ( «1 + 1»), «Я соромл
Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)
Протасов Яр, 23на карті
Солом'янський
Безкоштовно

Навроцька Світлана Юріївна

Мамолог першої лікарської категорії, висококваліфікований фахівець, який досконало володіє всіма методами діагностики молочної залози, включаючи мамологічний скринінг. Світлана Юріївна щиро допомагає своїм пацієнткам знайти здоров'я і спокій, створюючи доброзичливу атмосферу під час прийому і з уважністю ставлячись до кожної дрібниці.

Навроцька Світлана Юріївна
19 років досвіду
Дорослі
Лікар-мамолог другої категорії. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні патологій молочних залоз (гінекомастія, мастит, мастопатія, кіста, ліпома, фіброаденома та ін.)
Медичний центр «Мед Імпульс»
Киевская область, г. Вишневое, ул. Европейская 30-ана карті
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень

Серватюк Діляра Асанівна

Косметолог, лікар вищої категорії, в арсеналі якого є весь спектр сучасних ін'єкційних, апаратних і багатьох інших косметологічних методик. Діляра Асанівна допомагає кожному своєму клієнтові знайти і зберегти здоров'я, красу і молодість.

Серватюк Діляра Асановна
16 років досвіду
Дорослі
Консультує як дерматовенеролог, косметолог. Проводить процедури редермалізація, біоревіталізації, мезотерапії, плазмоліфтинга, тредліфтинга, ботулінотерапіі, контурної пластики.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться

Команда DOC.UA приносить подяку лікарям за їх відповідальність, сумлінність і старанність у роботі!

Сподіваємося, що наш рейтинг допоможе користувачам DOC.UA в пошуку та виборі свого лікаря!