Кращі лікарі листопада по версії DOC.UA

Дорогі друзі! Наш сервіс продовжує традицію нагородження кращих лікарів місяці в п'яти різних спеціальностях за версією наших користувачів! Нагадуємо, що в рейтинг потрапляють лікарі з найбільшою кількістю позитивних відгуків, залишених в листопаді!

Кращими лікарями листопада стали:

Левківська Надія Олександрівна

Невролог вищої категорії.

Лікар  Левківська Надія Олександрівна на Doc.ua
31 років досвіду
Дорослі
Лікар-невролог вищої категорії, займається лікуванням судинних, демієлінізуючих та інших захворювань нервової системи. Володіє всіма видами неврологічних блокад.

Лазаревич Алла Едуардівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД першої категорії.

Лікар  Лазаревич Алла Едуардівна на Doc.ua
14 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець займається діагностикою, профілактикою та лікуванням патології шийки матки та інших гінекологічних захворювань, проводить вакцинацію проти ВПЛ. Компетентна в питаннях ендокринної гінекології та безпліддя. У сферу роботи лікаря входить моніторинг і ведення вагітності (в тому числі високих груп перинатального ризику), перинатальна діагностика

Тишко Олександра Віталіївна

Офтальмолог першої категорії.

Лікар  Тишко Олександра Віталіївна на Doc.ua
28 років досвіду
Дорослі
Лікар-офтальмолог першої лікарської категорії з майже тридцятирічним стажем досвіду роботи. Займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань очей, терапією і профілактикою вікових змін зору.
Здорова сім'я, поліклініка
<p>Стоимость приема включает консультацию, назначение лечения, оформление медицинской документации.</p>
ул. Круглоуниверситетская, 3-5на карті
Печерськийм. Театральна

Желнова Валерія Володимирівна

Стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог.

Лікар  Желнова Валерія Володимирівна на Doc.ua
17 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на імплантології, ортодонтії, хірургії, протезуванні. Засновник клініки і головний лікар клініки "Eurodental". Надає весь перелік процедур по лікуванню хвороб зубів і порожнини рота
Євродентал (Eurodental), стоматологічна клініка
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 24на карті
Оболонськийм. Мінська
Безкоштовно
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису

Іванченко Ольга Петрівна

Хірург-проктолог з багаторічним досвідом клінічної практики.

Лікар  Іванченко Ольга Петрівна на Doc.ua
17 років досвіду
Дорослі
Хірург-проктолог, має багаторічний досвід клінічної роботи, володіє всіма сучасними методами діагностики, консервативного та малоінвазивного (безопераційного) лікування проктологічних захворювань, також досконало володіє технікою хірургічних втручань при проктологічній патології. Лікар згідно з правилами проходить курси удосконалення та стажування, як у вітчизняних, так і зарубіжних клініках (Польща, Чехія). Проводить ендоректальне УЗД (прямої кишки) і анального каналу
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться

Від щирого серця дякуємо лікарів за їх невтомну працю і терпіння в такій непростій роботі, і бажаємо їм професійних успіхів і міцного здоров'я!

Сподіваємося, що наш рейтинг допоможе користувачам DOC.UA в пошуку та виборі свого лікаря!