Даруємо безкоштовні консультації лікарів: DOC.UA запустив програму лояльності!

Программа лояльности DOC.UA
Кожен четвертий прийом лікаря при запису через DOC.UA – безкоштовний!

Хочемо поділитися приємною новиною: ми запустили програму лояльності, завдяки якій ви можете зробити кожен четвертий похід в клініку безкоштовним. Записуйтеся на прийом до лікаря через DOC.UA і економте на медпослугах!

DOC.UA працює вже п'ятий рік. Щодня наші оператори отримують понад 2000 звернень від пацієнтів з різних міст України. Ми цінуємо довіру користувачів до проекту, стаємо ще корисніше і запустили бонусну програму. Для її учасників кожен четвертий візит до лікаря– безкоштовний. Причому пацієнти можуть вибирати різних фахівців з більш ніж 1500 клінік, представлених на сайті.

Ми створили простий і зрозумілий сервіс, який об'єднав понад 7000 лікарів і орієнтований на потреби пацієнтів. Наступний крок у розвитку проекту – запуск накопичувальної бонусної системи для постійних клієнтів, яка дозволить людям економити на медпослугах, – коментує запуск програми СЕО і засновник проекту Сергій Казанцев. – DOC.UA пропонує унікальні умови – жоден інший медичний сервіс в Україні не надає таких можливостей. Ми вдячні користувачам за вибір нашого сайту і раді, що можемо запропонувати у відповідь відчутний бонус у вигляді безкоштовних консультацій лікарів.

Стати учасником бонусної програми DOC.UA просто:

• Зареєструйтеся на сайті doc.ua, вказавши своє ім'я та номер телефону.
  • Виберіть лікаря, до якого підете на консультацію.
  • Увійдіть в особистий кабінет і подайте заявку.
  • Консультуйтеся у кращих фахівців і отримуйте бонуси за кожен підтверджений візит в клініку.
  • Використовуйте накопичені бали - робіть кожен четвертий прийом лікаря безкоштовним.

Ми реєструємо користувачів за номером телефону, а це допускає накопичення і використання бонусів спільно з родичами і друзями.

Економія в дії: думка першого учасника програми

Поки програма лояльності набирає популярність, DOC.UA встиг познайомитися з її першим учасником. Їм стала Наталя Семенюк, яка шукала хорошого травматолога в Києві. Ми поцікавилися її враженнями про процес пошуку доктора онлайн і зручність бонусної системи, а також вручили сертифікат на безкоштовний прийом вертебролога і курс занять на тренажерах в центрі хребта Eurospine.

первый участник программы лояльности DOC.UA

Так сталося, що мені терміново потрібна була допомога травматолога. Вирішила шукати лікаря через інтернет, і ваш сервіс прийшов на виручку. Швидко зорієнтуватися у виборі допомогли відгуки пацієнтів і можливість перегляду клінік поруч з домом. Вірю в силу рекомендацій, тому один з важливих критеріїв при виборі лікаря, особисто для мене – відгуки інших людей. Так, і сама намагаюся ділитися своєю думкою. Програма лояльності DOC.UA стала для мене приємною і корисною несподіванкою. Це відмінна ідея і можливість для нас, пацієнтів, економити на лікуванні. Дуже вигідна і зручна пропозиція!

Знайти хорошого лікаря онлайн на DOC.UA – швидко і легко!

З нашою допомогою можна записатися до лікаря буквально за 3-5 хвилин: заходите на сайт, вибираєте лікаря потрібної спеціалізації (а їх у нас понад 80!), Орієнтуючись на вартість прийому, відгуки, район і залишаєте заявку. Більше не потрібно піклуватися ні про що. Координатори колл-центру узгодять з клінікою час та інші деталі. У всіх співробітників медична освіта: при необхідності вони підкажуть, до якого фахівця краще звернутися і як підготуватися до прийому.

Нагадаємо, що з моменту запуску сервіс DOC.UA залишається повністю безкоштовним для пацієнтів, працює за цінами клінік без прихованих комісій та платежів.

Виберіть хорошого лікаря і запишіться на прийом онлайн вже зараз!