Бесконтакт? Є, бесконтакт! Під час карантину лікарі допомагають українцям в онлайн-режимі

audio

Сьогодні влада і лікарі настійно рекомендують нам максимально обмежити контакти з іншими людьми і по можливості залишатися вдома. Але що робити, якщо потрібна професійна порада лікаря, а найближча клініка далеко, там черги на запис і прийом, багато людей ... Небезпека заразитися неймовірно зростає. Як вчинити?

На допомогу приходить онлайн-консультація з лікарем від DOC.ua. Через епідемію коронавіруса і карантину попит на безконтактне спілкування з медиками виявився високим. При цьому медиків розпитують не тільки про COVID-19, а й про знайомі вже захворювання, загострення хронічних патологій. За кілька днів кількість кваліфікованих лікарів, залучених в проект онлайн експрес-консультацій, зросла в рази. Тепер представники вузьких спеціальностей (гінекологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, неврологи, психіатри, гастроентерологи, інфекціоністи та інші) допомагають українцям дистанційно, що вкрай актуально в умовах карантину.

Ви залишаєте заявку на сайті (при цьому бажано детально описати вашу проблему і вказати, чи є призначення або результати аналізів) і протягом півгодини з вами зв'язується саме той медик, який вам потрібен. Консультації проводять кваліфіковані фахівці — вони допомагають розібратися з проблемою, підказують алгоритм подальших дій. Послуга доступна з 8.00 до 21.00, а тривалість спілкування з лікарем може становити 10, 20 або 30 хвилин. Для того, щоб отримати кваліфіковану онлайн-консультацію необхідно лише мати доступ в інтернет і бажання бути здоровим.

«Наш продукт потрібен людям саме зараз, в умовах карантину, коли слід максимально обмежити контакти. У цьому ще одна цінність онлайн-консультацій, - розповідає Сергій Казанцев, засновник медичного онлайн-хаба DOC.ua. — Зараз в проекті беруть участь медики різних спеціальностей і список буде і далі зростати. Кращу пораду дадуть саме вони, а не фейсбучні «експерти» або сусіди по сходовому майданчику. Хочу подякувати клінікам, які прийняли нашу пропозицію проводити онлайн-консультації. Разом ми робимо спільну справу»

Поширені запитання: