Міжнародна медична виставка Охорона здоров'я

У виставці вже підтвердили свою участь понад 150 компаній з України та інших країн, серед них: Toshiba Medical Systems, Esaote, Міда, Модем-1, Медекс, Invacare GmbH, Профімед-Сервіс, МЕДІТОРГ-Груп, ІнтерМед, Медилайн, Меркурій-Люкс , Медапаратура, Медтехснаб, Телеоптик, Радмір, Рема та ін.

В рамках виставки будуть представлені новинки і технології провідних українських і зарубіжних медичних компаній. Вперше на виставці відвідувачам буде представлена ​​демонстрація широких можливостей 3D друку в сфері медицини.

Відвідувачі матимуть можливість взяти участь в запланованих в рамках виставки заходах, таких як конференції, семінари, майстер класи та тренінги. ПЕРЕДБАЧЕНА ВИДАЧА СЕРТИФІКАТІВ!

Виставку офіційно підтримують: Кабінет Міністрів України, Комітет з питань охорони здоров'я Верховної Ради України, Національна академія медичних наук України, Київська міська державна адміністрація.

Паралельно з виставкою Охорона здоров'я відбудеться головна подія галузі медичного та оздоровчого туризму міжнародна виставка та конференція медичного туризму MTEC.Kiev, яка дає унікальну можливість ознайомитися з можливостями іноземних і українських клінік в рішенні цілого ряду питань діагностики, профілактики, лікування та реабілітації. Детальніше на сайті організатора publichealth.com.ua

Відвідування виставок Охорона здоров'я та МТЕС -

гарантований професійний ріст та успіх.

Майбутнє медицини. Вже сьогодні.

Поширені запитання: