IV Щорічна Конференція «Медичний заклад: організація та управління»

У Києві в третій четвер і п'ятницю жовтня 2014 року пройде 4-а за рахунком щорічна конференція «Медичний заклад: організація та управління». Організовують цю конференцію компанія «МедЕксперт» і юридична компанія «Бабич Сисоєнко і Партнери».

Організатори конференції не один рік займаються практичною роботою з організації, юридичного супроводу, управління в сфері медичного бізнесу. Це дає можливість їм висвітлювати аспекти раціонального ведення приватного медичного бизнесса відповідно до чинного законодавства України на якісно новому рівні.

Провідна мета конференції – розкриття основ, а також законів, спрямованих на створення і подальше управління медичним закладом. Дані принципи спрямовані на мінімізацію ризиків, а також на підвищення ефективності у вирішенні питань правового поля, які можуть виникнути безпосередньо при веденні медичної практики.

У конференції запрошуються взяти участь керівники приватних медичних центрів і клінік, менеджери сфери охорони здоров'я, головні лікарі, бізнесмени, які планують відкрити власну практику, юристи, які надають медичним установам охорони здоров'я послуги з консалтингу.

У програмі конференції «Медичний заклад: організація та управління» представлені такі інформаційні блоки:

• інвестиційний зріз ринку;
  • зарубіжний досвід;
  • стратегічне управління;
  • принципи управління в державному секторі охорони здоров'я;
  • медичне страхування;
  • менеджмент;
  • маркетинг медичних установ;
  • регулювання держави в охороні здоров'я;
  • медичний туризм;
  • забезпечення діяльності медичних установ в правовому полі.

Кожен блок буде включати окремо питання по тематиці, а також рекомендації та практичні поради від спеціалістів в кожному конкретному напрямку діяльності. Вся ця інформація в сукупності створить чітку картину формування, ефективної організації діяльності, а також управління медичним закладом.

Протягом двох днів ділитися порадами з учасниками конференції будуть керівники приватних установ медичної спрямованості, менеджери сфери охорони здоров'я, головні лікарі та юристи. Всі вони детально відповідять на питання щодо приватного медичного бізнесу.