Клініка «MEDOK» медицичний центр в м. Бар

Медичний центр
Лицензия №1349 от 15 декабря 2016 года
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Медичний центр «MEDOK» - мережа медичних центрів у Вінницькій області з повним переліком послуг для дітей і дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколів. Всі маніпуляції проводиться за допомогою сучасного, метрологічо повіреного і безпечного обладнання. ще

• Нд: вихідний

м. Бар, вул. Н. Туніка, 14. На карті

Вінницька область

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У 2020 році побачивши, як населення всієї Вінницької області цінують професіоналізм, дбайливе ставлення і комфорт, було прийнято рішення відкриття нової «території здорової сім'ї» в м. Бар. Нові виклики, нове обладнання, розширення сім'ї «MEDOK» і як результат - гідний сервіс для клієнтів.

Медичний центр «MEDOK» - найкращі доказові лікарі, європейський підхід і стандарти якості! Команда МЦ - це Сучасні і прогресивні педіатри, терапевти, кардіологи, хірурги, неврологи, вертебролог, дерматолог, офтальмологи, лікарі УЗД з радістю виконують свою роботу, адже крім реалізації покликання, вони знаходяться в команді однодумців і отримують можливість якісно надавати послуги на сучасному обладнанні експертного рівня.

У «MEDOK» м. Бар ви можете отримати також послуги малої операційної: видалення гігром, папілом, врощеного нігтя, обробка ран, перев'язка ран, видалення кліща, PRP-терапія та ін.

Якщо вас, вашого близької людини щось турбує, чи просто хочете перевірити своє здоров'я - лікарі медичного центру «MEDOK» завжди готові прийняти вас в одному із закладів, або виїхати на допомогу за адресою.