Центр-В на вул. Пирогова

Клініка Центр-В на вул. Пирогова

Лікувальний діагностичний центр
add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Основним напрямком роботи «Центру-В» на вул. Пирогова є оториноларингологія. Фахівці успішно проводять лікування наступних хронічних патологій: тонзиліт, синусит, аденоїдит, фарингіт, фронтит, етмоїдит, гайморит. Завдяки такому лікуванню лікарі істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пирогова, 3ана карті
Ленінський
Рейтинг клініки розраховується на основі

«Центр-В» на вулиці Пирогова є медичний центр основною спеціалізацією якого є лікування та діагностика захворювань ЛОР органів у дітей і дорослих. Для цього тут використовують ендоскопічне сучасне обладнання, за допомогою якого постановка діагнозу стає більш точною.

«Центр-В», як лікувально-діагностичний заклад, надає свої послуги вже більше 16 років. Апаратура для ендоскопічних обстежень тут найвищого класу.

Основним напрямком роботи «Центру-В» на вул. Пирогова є оториноларингологія. Лор лікарі, які надають необхідну медичну допомогу пацієнтам, в найкоротші терміни проводять діагностику захворювань горла, носа і вух.

Також в «Центрі-В» надають і такі послуги:

• спектрально-динамічна діагностика організму, яка дозволяє оцінити стан систем і органів пацієнтів і визначити будь-які патологічні процеси;
  • фоніатрія - напрямок в медицині, який передбачає певний спосіб лікування і профілактики порушень голосу;
  • ендоскопія ЛОР-органів;
  • сурдологія - в центрі лікують абсолютно всі захворювання середнього вуха (запальні, вроджені, травматичні);
  • кріолікування ЛОР-органів;
  • фізіотерапевтичні процедури.

У «Центрі-В» успішно проводять лікування наступних хронічних патологій: тонзиліт, синусит, аденоїдит, фарингіт, фронтит, етмоїдит, гайморит. Завдяки такому лікуванню лікарі істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.

Перевірені відгуки про клініку
Галина 29 Січень 2021
Мы записались к врачу сурдологу, пришли к врачу - он взял 400 грн и сказал, что, мол, я не сурдолог, а ЛОР. И все. Вот и весь сеанс. 400 грн за 5 минут. Никогда в жизни не посоветую никому клинику «Центр В» в Виннице. Просто ужас...
Людмила 22 Серпень 2020
Все вчасно, професійно.
Ірина 17 Березень 2020
Мені сподобався комфорт та бистре обслуговування персоналу
Єва 25 Лютий 2020
Приветливый персонал в клинике.
Анатолий 31 Грудень 2019
Очень уютно.