Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Медичний центр
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
«Smart Medical Center» - це широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Серед достоїнств «Smart Medical Center» також можна відзначити наявність діагностичного центру, висококваліфікованих фахівців і хорошого устаткування.
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
вул. Тимошенка, 19на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська м.Героїв Дніпра
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
1340 Відгуки
Аделина 18 Жовтень 2021
В кинике прекрасный сервис.
Тихолаз 13 Жовтень 2021
В клинике все были внимательны, мне подсказали, где оставить вещи и подождать. Очереди не было, и в кабинет, пригласили вовремя.
Ліна 08 Жовтень 2021
Клініка мені сподобалась, дуже комфортна, персонал ввічливий. Але лікар Шкоба Ярослав Васильович, мені не сподобався зовсім! Лікування як такого не призначив. Вушко в дитини як боліло такі по цей час болить, не дивлячись, що пройшло вже три дні, ні якого полегшення.
Сергей 07 Серпень 2021
Все сподобалося. Обслуговування на найвищому рівні! Кваліфікований персонал. Будемо звертатися.
Софія 04 Березень 2021
По перше не сподобалась сама клініка. Дуже не зручно з дитиною. Немає зручного під їзду. Той пандус який є, це щось страшне. На нього взагалі не можна викотити коляску. І також скотити. Немає де залишити коляску. Залишається просто в коридорі й через неї всі ходять. Немає де залишити дитину, щоб роздягнути.  Приймання не сподобалось. Це просто я віднесла гроші й все. Я дуже не задоволена.
Відповідь клініки 21 Квітень 2021
Софіє, дякуємо за зворотний зв'язок. На жаль, на Оболонській філії технічно неможливо змінити кут нахилу пандуса, але ми організували допомогу персоналу, дзвінок виклику персоналу. Наші співробітники допоможуть зручно піднятися в клініку. На Печерській філії працює ліфт, і самостійний підйом абсолютно комфортний. Перепрошуємо за незручності та щиро бажаємо вам міцного здоров’я!
Сергей 17 Лютий 2021
Чисто, аккуратно, персонал вежливый, обслуживание отличное.
Тамара 26 Січень 2021
Приятно встретили, не пришлось ждать. Шаргородская Светлана внушала доверие и располагала к себе
Вікторія 08 Січень 2021
Дуже сподобалась клініка. Все дуже чисто, гарно та комфортно там знаходитись.
Аноним 20 Грудень 2020
Косметолог делал не качественно свою работу, за большие деньги можно сделать намного лучше. Не рекомендую
Відповідь клініки 18 Січень 2021
Дякуємо за зворотний зв'язок. Ваше звернення було передано медичному директору та наразі опрацьовується з лікарем. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дмитрий 14 Грудень 2020
Доктор хороший я вообще пришел с одной проблемой. А мне еще проверили зрение и подобрали очки. Все было хорошо и даже больше чем я рассчитывал.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі