R+ Medical Network на ул. Касияна

Відгуки про клініку R+ Medical Network на ул. Касияна

Поліклініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр R + Medical Network - мережа амбулаторно-поліклінічних центрів, створена спеціально для всієї родини. Для максимального комфорту, тут спільно з широким діапазоном амбулаторно-поліклінічних послуг первинної медичної ланки, надаються послуги малоінвазивної хірургії одного дня. Доброзичливий персонал робить все, щоб відвідувачі почували себе максимально затишно і комфортно у стінах клініки
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : 8:00 - 20:00
вул. Касіяна, 2/1на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
464 Відгуки
Аноним 05 Жовтень 2021
Врач меня посмотрел и выписал какие-то примитивные таблетки. В перечне на листке было написано, что живот у меня мягкий. Хотя его даже никто не трогал и не смотрел!
Тетяна 25 Листопад 2020
Очень все устроило, особенно УЗИ! Я была первый раз у врача, очень хорошее УЗИ. Очень-очень все понравилось.
Сергей 23 Листопад 2020
Не понравилось то, что деньги просили  за все, что только можно. Я ходил на перевязки. Они оказались сложными, когда просто перевязали руку. А была сложная перевязка, почему-то! Это не понравилось.
Светлана 02 Листопад 2020
Клиника очень нравится. Врачи очень внимательные, и хорошее обслуживание. Рекомендую
Святослав 22 Жовтень 2020
Персонал очень приветливый, клиника понравилась.
Светлана 17 Жовтень 2020
Клініка мені сподобалась.
алла 27 Серпень 2020
В клинику не в первый раз обращаюсь.
Ольга 22 Серпень 2020
В клинике очень комфортно.
Юрій 13 Серпень 2020
Ходив на візит до гастроентеролога, дуже уважно мене вислухав, чітко пояснив в чому моя проблема та які потрібно зробити аналізи. Все пройшло добре
Олег 07 Квітень 2020
Чисто, все в масках
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 chevron_right
Філії мережі