R+ Medical Network

R+ Medical Network

Поліклініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Медичний центр R + Medical Network - це медичний центр, який надає широкий спектр медичних послуг для дорослого і маленького пацієнта. Тут вас завжди зустрінуть з посмішкою на обличчі та нададуть комфортне перебування у стінах медцентру
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : 8:00 - 20:00
вул. Касіяна, 2/1на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр
add_box Алергологія Анестезіологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : 8:00 - 20:00
вул. Євгена Коновальця, 34-Ана карті
Печерський м.Печерська м.Дружби Народів
Рейтинг клініки розраховується на основі

Поліклініка R + Medical Network - це медичний центр, який надає якісні послуги для всієї родини.

У клініці R + Medical Network можна не переживати про якість послуг, що надаються, усі фахівці постійно підвищують свої кваліфікаційні навички за рахунок різних курсів, семінарів, майстер-класів.

Клініка R + Medical Network піклуються про комфорт перебування пацієнтів у медцентрі.  Тому вас зустрінуть з посмішкою на обличчі, адже клініка піклується не тільки про фізичний стан пацієнта, а й психологічний.

Головною перевагою клініки є хороша цінова політика.  Вам не потрібно буде діставати всі свої заощадження для того, щоб поспілкуватися із висококласним фахівцем або ж пройти діагностичне дослідження. Тому що всі співробітники дотримуються прийнятних цін на консультативні прийоми і діагностичні дослідження.

У медцентрі R + Medical Network піклуються про здоров'я, як дорослих пацієнтів, так і маленьких.  Більше ніяких сліз і криків.  Ваша дитина після прийому дитячого фахівця вийде з посмішкою на обличчі.

У клініці R + Medical Network вам зможуть надати допомогу за такими напрямками:

• лабораторна діагностика;
  • ортопедія;
  • травматологія;
  • ендоскопія;
  • гінекологія;
  • спортивна та реабілітаційна медицина;
  • проктологія;
  • педіатрія;
  • консультації лікарів для дорослих;
  • сімейна терапія;
  • нейрохірургія
  • неонатологія;
  • функціональна діагностика
  • отоларингологія;
  • послуги денного стаціонару.

У медичному центрі R + Medical Network використовується тільки сучасне обладнання, яке дозволяє поставити точний діагноз. Це полегшує роботу будь-якого вузькопрофільного фахівця, адже він зможе призначити якісну схему лікування.

Перевірені відгуки про клініку
Аноним 05 Жовтень 2021
Врач меня посмотрел и выписал какие-то примитивные таблетки. В перечне на листке было написано, что живот у меня мягкий. Хотя его даже никто не трогал и не смотрел!
Илья 26 Вересень 2021
Ни единого нареканий на работу сотрудников клиники - приняли прекрасно, что немаловажно - есть удобная парковка, в очереди не ждали, нас сразу провели к доктору.
Євгенія 15 Вересень 2021
Все сподобалося
Михайло 31 Березень 2021
Очень красиво, вежливый персонал
Оксана 25 Лютий 2021
Сучасна, привітна клініка. Позитивні враження від ортопеда-травматолога Голубенко О.О.. Уважний, чуйний до дитини, рекомендував дитячого ревматолога для подальшої консультації та лікування.