Полтава
Літвиненко клінік

Літвиненко клінік

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Неврологія Реабілітологія Гінекологія Урологія
Lytvynenko Clinic - сучасна клініка в Полтаві, яка надає послуги з неврології, дерматології, а також в сферах чоловічого і жіночого здоров'я. Досвідчені експерти допомагають позбутися від широкого спектру захворювань, ефективно усувають біль, а також повертають до повноцінного життя після інсульту. У клініці використовуються новітні методики лікування і сучасне обладнання
add_box Дерматологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
add_box Неврологія Реабілітологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
add_box Гінекологія Урологія ... ще
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Сучасна полтавська клініка Lytvynenko Clinic надає експертну медичну допомогу в сферах неврології і реабілітації, дерматології, гінекології та урології. Основу однієї з кращих клінік в регіоні становить ретельно відібрана команда лікарів, фахівців своєї справи, які поділяють єдині стандарти і цінності.

Lytvynenko Clinic — це:

• ефективні і перевірені методики лікування;
  • унікальне сучасне обладнання;
  • надійні діагностичні технології;
  • швидкий і якісний медичний сервіс;
  • індивідуальний підхід і 100% увага кожному пацієнту;
  • принцип прозорості в лікуванні: призначаються тільки необхідні діагностичні і терапевтичні пакети.

Є три основних напрямки роботи клініки: Центр неврології та реабілітації, Центр дерматології, Центр чоловічого і жіночого здоров'я.

Обладнання клініки:

• Комплекс електронейроміографічний комп'ютерний "M-TEST"
  • Комплекс електроенцефалографічний комп'ютерний "BRAINTEST-16" (з функцією тривалого відеомоніторингу)
  • Електрокардіограф МИДАС 6/12
  • Стабілотренажер ST-150
  • Бездротовий міостімулятор (Wireless Pro Dock), Chattanooga
  • Дерматоскоп ILLUCO IDS-1100
  • Апарат ультрафіолетового опромінення Псоролайт 100-6
  • Електрохірургічний апарат ZEUS-80
Копил 01 Грудень 2021
На прийом потрапили до Ярослави Юріївни, дуже приємний, тямущий лікар. Дуже сподобався прийом, чудові умови. Надала кваліфіковану допомогу.
Андрей 21 Грудень 2020
Отличный врач и очень приятная девушка - Глаговская Ярослава Юрьевна. Специалист, как мне кажется, достойный!
Наталья 18 Серпень 2020
Лікарка Невролог приділила достатньо часу, уважно мене обстежила, призначили лікування та надала необхідні для мене обстеження. Дуже поважно ставляться до пацієнта, лікарка фахова та професійна людина. Рекомендую всім
Галина 29 Травень 2020
Мені все сподобалося.
Валерій 09 Квітень 2020
Привітний персонал зустріли пояснили все. Всім задоволений. Прийом мене задовільнив.