Медичний центр «ОН Клінік Маріуполь»

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины АВ №567873 от 25.11.10
Гінекологія, Дерматологія, Проктологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Хірургія ще

«ОН Клінік Маріуполь» - медичний центр, що надає високоякісні послуги в таких напрямках: проктологія, гінекологія, дерматологія, трихологія, хірургія та УЗ-діагностика. Центр оснащений усіма необхідними матеріалами та обладнанням для проведення ефективного лікування і діагностики. У клініці успішно застосовуються безопераційні методи лікування проктологічних та гінекологічних захворювань ще

• Нд: вихідний

пр. Металургів, 29. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр "ОН Клінік Маріуполь" входить до складу Міжнародної мережі медичних центрів "ОН Клінік". Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

Відділення ОН Клінік Маріуполь:

• Трихологія
  • Хірургія
  • УЗД
  • Лабораторні аналізи

ОН Клінік спеціалізується на малоінвазивній терапії: лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів, лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Це ефективні безопераційні методи лікування, які не вимагають стаціонарного лікування.

Так само в «ОН Клінік» проводиться ультрозвукова діагностика апаратом SIEMENS ACUSON NX3 elit, який має підвищений контрастний дозвіл, внутрішній датчик і нові ультразвукові системи.

Види УЗД:

• УЗД молочних залоз;
  • УЗД однієї молочної залози;
  • УЗД сечового міхура;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД органів малого тазу у жінок трансабдомінально (матка і придатки);
  • УЗД органів малого тазу у жінок трансвагінально (матка і придатки);
  • УЗД органів малого тазу у жінок комбіновано (трансвагінально і трансабдомінально);
  • УЗД органів малого тазу у чоловіків трансабдомінально (нирки, передміхурова залоза, сечовий міхур);
  • УЗД органів сечовидільної системи;
  • УЗД нирок;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД-дослідження для встановлення терміну вагітності;
  • фолікулометрія;
  • цервікометрія.

Звертайтеся в «ОН Клінік Маріуполь». Будьте здорові!

Все понравилось. Все хорошо и комфортно. Только плюсы, минусов никаких не было!

Ирина, 05.01.2021

Все добре та швидко, я все зробила. Все нормально, мені сподобалося.

Евгения, 11.06.2020

Очень комфортно, все приветливые, приятные и вежливые. Мне очень все понравилось

Карина, 25.05.2020
Дивитися всі відгуки