Кременчук
Медичний центр сімейного здоров'я

Медичний центр сімейного здоров'я

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У «Медичному центрі сімейного здоров'я» пацієнти можуть пройти повний цикл лікування: від консультації вузького спеціаліста і комплексної діагностики, до оперативного втручання і перебування на денному стаціонарі. Лікарі «Центру сімейного здоров'я» є фахівцями першої та вищої категорій, вони проходили навчання у кращих медиків з країн Європи та США
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Київська, 14на карті
Автозаводской

Для комфорту пацієнтів у «Медичному центрі сімейного здоров'я» створені всі умови: лікарі ведуть прийом за попереднім записом, що дозволяє уникнути черг і мінімізувати час очікування для пацієнтів. На території медцентру працює вайфай, щоб пацієнти мали можливість користуватися послугами мережі. А за допомогою системи електронного документообігу пацієнти можуть на свій імейл отримати результати лабораторних досліджень, виконаних у «Центрі сімейного здоров'я».

У медцентрі ведеться не тільки консультативний прийом фахівців, але також і доступні послуги з діагностики організму. Крім цього, обладнаний «Медичний центр сімейного здоров'я» і сучасною лабораторією для проведення аналізів.

Фахівці «Медцентра сімейного здоров'я» створили центр з лікування патологій шийки матки, у якому досвідчені гінекологи лікують ерозію шийки матки за унікальною методикою з використанням лазерних технологій.

У «Медцентрі сімейного здоров'я» діє програма для майбутніх мам. Комплекс діагностичних процедур під назвою «Довіра» включає проведення трьох планових УЗД, лабораторних аналізів (аналіз крові, сечі, бакпосів на інфекції і мазок на флору).

Також, у «Центрі сімейного здоров'я» працює маніпуляційний кабінет, у якому кваліфікований медперсонал використовує виключно одноразові інструменти (наприклад, системи для внутрішньовенних вливань, шприци), а також стерильні витратні матеріали (бинти, серветки з марлі, вату).

Напрямки роботи Медичного центру сімейного здоров'я

Центр сімейного здоров'я працює за напрямками:

• анестезіологія;
  • онкологія;
  • пульмонологія;
  • проктологія.
Тетяна 12 Квітень 2024
Клініка сподобалася. Усі у клініці дуже ввічливі та уважні, як медперсонал, так і лікарі. Загалом все пройшло доволі спокійно та приємно.
Ірина 08 Квітень 2024
Візит пройшов нормально.
Людмила 29 Березень 2024
Сподобалася клініка.Все чудово було.
Олена 23 Березень 2024
Хороша клініка.Дуже все сподобалося у цій клініці. Мене повністю все задовольнило.
Анастасія 22 Березень 2024
Очікувала прийом годину, мені це дуже не сподобалося, на консультації у лікаря було все добре