Клініка Здоровий РУХ

Медичний центр
Кінезітерапія, Масаж, Реабілітологія

Оздоровчий центр кінезітерапії «Здоровий РУХ» - це те місце, де провідні фахівці, спираючись на новітні методики в кінезітерапії, допоможуть впоратися із захворюваннями або проблемами суглобів і хребта ще

• Нд: вихідний

вул. Мішуги, 10, вхід 2 у бізнес-центр, оф.211. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки
4.4

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Кінезітерапія - це метод лікування на декомпресійному тренажері за допомогою спеціальних вправ. Під час терапії не застосовуються ніякі оперативні втручання або лікарські препарати. Весь курс лікування розрахований на будь-які функціональні можливості і вікові категорії, тому підходить абсолютно всім.

Головними компонентами Вашого якнайшвидшого одужання є індивідуальний підхід до пацієнтів, дипломовані фахівці з фізичної реабілітації та їх багаторічний, результативний досвід роботи.

В оздоровчому центрі кінезітерапії «Здоровий РУХ» лікують:

• сколіоз;
  • грижі міжхребетні;
  • болі у спині;
  • остеохондроз (поперековий, грудний, шийний);
  • артроз суглобів (коксартроз, гонартроз);
  • протрузії міжхребцевих дисків;
  • реабілітація після операцій, переломів і травм (хрестоподібна зв'язка, меніск).

У центрі всі заняття проходять під чуйним контролем фахівців. В процесі занять відновлюється рухливість в суглобах, живлення шкіри, прибираються больові відчуття. І все це без вживання ліків, тобто відбувається самовідновлення організму.

Переваги оздоровчого центру кінезітерапії «Здоровий РУХ»:

• індивідуальні заняття в залі з реабілітологом;
  • підбір програми вправ особисто для кожного;
  • комплексність методик.

Оздоровчий центр кінезітерапії «Здоровий РУХ» допоможе Вам назавжди забути про біль у хребті та суглобах.