Віва на м. Либідська

Віва на м. Либідська

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на м. Либідська входить у мережу клінік медичного обслуговування Viva. У клініці пацієнти можуть отримати якісні поліклінічні послуги для дітей та дорослих, а також необхідну функціональну, інструментальну, лабораторну та ультразвукову діагностику
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Антоновича, 155на карті
Голосіївський м.Либідська

Клініка Viva (Віва) на м. Либідська може похвалитися наявністю усіх умов для проведення всебічного обстеження і терапії: сучасними прийомними, відмінним обладнанням, якісними витратними матеріалами та одноразовим інструментарієм.  У ній працює згуртована команда професіоналів різних напрямків, які надають комплексну медичну допомогу пацієнтам на високому рівні.

Viva приємно відрізняється від подібних медичних установ індивідуальним підходом до пацієнтів, високими стандартами обслуговування, повною анонімністю, ввічливим і висококваліфікованим персоналом.

Обладнання клініки Viva (Віва) на м. Либідська

Обладнання «Viva» представлено портативними апаратами УЗД, які дозволяють моментально проводити дослідження органів і систем, у тому числі доплер.  У клініці також є в наявності апарати для діагностики ALOKA, ALOKA SSD 4000, Alpha 10, MEDISON SonoAce 8000 і багато інших, які дозволяють проводити дослідження на високому рівні в короткі терміни.

Переваги обслуговування у клініці Віва:

• кваліфікована медична допомога 7 днів на тиждень;
  • команда досвідчених лікарів більш ніж 20 спеціальностей;
  • можливість пройти будь-яке обстеження за рахунок наявності різного обладнання;
  • можливість замовити лікарські послуги додому або в офіс;
  • регулярно проводяться акції і постійно діюча програма знижок.

Послуги клініки Viva (Віва) на м. Либідська:

• поліклінічний прийом;
  • денний стаціонар;
  • комплексні програми обстеження;
  • швидка допомога;
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції);
  • виїзд дитячого або дорослого лікаря;
  • діагностика:
    • променева;
    • лабораторна;
    • функціональна;
    • УЗД-діагностика;
    • нейрофізіологічні дослідження;
    • ендоскопічні дослідження;
  • вакцинація для дорослих і дітей;
  • видача медичних довідок для дорослих і дітей та ін.
Тетяна 25 Березень 2024
Клініка сподобалася, все пройшло дуже добре.
Ольга 25 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Було комфортно та добре у цій клініці.
Ольга 11 Березень 2024
Все дуже сподобалося у клініці.
Ірина 21 Лютий 2024
Не працює термінал у клініці - це дуже незручно. А так сама клініка непогана.
Світлана 20 Січень 2024
Все було зрозуміло.