BS MEDICAL (БС МЕДІКАЛ)

BS MEDICAL (БС МЕДІКАЛ)

add_box Мануальна терапія Нейрохірургія Ортопедія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр BS MEDICAL — це сучасна багатопрофільна клініка, що надає широкий спектр медичних послуг: від діагностики і лабораторних досліджень до реабілітації після одужання. Лікарі клініки — кваліфіковані фахівці, професіонали, багато з яких крім клінічної діяльності займаються також науковими дослідженнями. На базі клініки вони успішно справляються з безліччю захворювань повертаючи пацієнтам радість повноцінного життя
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Лабораторний переулок, 20А, (територія 17 міської лікарні)на карті
Печерський м.Печерська м.Олімпійська

Клініка «BS MEDICAL» — багатопрофільний лікувальний заклад, створений як вузькоспеціалізований центр з лікування та реабілітації у сфері ортопедії та травматології. Успішна робота, підтверджена хорошою репутацією, і набір висококласних фахівців дозволили розширитися медичному закладу. Сьогодні в спектр послуг входять:

• Класичні мануальні процедури і ударно-хвильова терапія. Вона здатна допомогти навіть при важких випадках тунельного синдрому, остеохондрозі на пізній стадії і при необхідності комплексного лікування хребетної грижі.
  • Повний список ортопедичних послуг.
  • Педіатричне консультування з можливістю тривалого відстеження стану пацієнта для виключення ризику виникнення ускладнень у дитини.
  • Пульмонологічне обстеження з призначенням операцій і неінвазивних лікувальних процедур.
  • Допомога від гастроентеролога та інфекціоніста, здатного впоратися з синдромами мальабсорбції, циклічної блювоти і наслідками недолікованих інфекцій.
  • Терапія у медичного психолога і психотерапевта.
  • Лабораторні дослідження і УЗД для отримання швидкого і точного діагнозу.
  • Онлайн-консультація для дорослих і дітей при наявності результатів аналізів, що дозволяє переконатися в точності встановлення причини недуги.

Чому пацієнти повертаються і рекомендують центр «BS MEDICAL» своїм знайомим

Співробітники «BS MEDICAL»  це:

• Лікарі, які пройшли теоретичний і практичний відбір і отримали досвід на різних видах обладнання.
  • Професіонали, які освоюють нові методики і прагнуть до вибору найменш інвазивні варіанти для швидшкої реабілітації пацієнта.
  • Лікарі, здатні знайти підхід до хворого і пояснити складні медичні терміни простими словами.
  • Фахівці, яких запрошували на лікування найскладніших пацієнтів на медичні програми українського телебачення.

Вибираючи медичний центр «BS MEDICAL», Ви вкладаєте в найцінніше, що є в житті,  у здоров'я. Лікарі допоможуть перемогти хворобу, позбутися від забираючої сили хронічної недуги і пройти реабілітацію у максимально комфортних умовах після важкого порушення функцій організму. Звертайтеся в «BS MEDICAL» і отримаєте кваліфіковану консультацію фахівців для вибору оптимальної стратегії лікування вже сьогодні.

Богдан 23 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все повністю влаштувало у цій клініці.
Олександр 22 Березень 2024
Мураховська Інна Романівна - хороший спеціаліст, спілкування з лікарем сподобалося, ми дуже задоволені консультацією
Євгеній 22 Січень 2024
Все чудово пройшло.
Наталія 20 Січень 2024
Сподобався сервіс, дуже гарна адміністраторка (дівчинка там сиділа) підказала де можна присісти, зачекати.
Григорій 11 Січень 2024
Візит відбувся з затримкою більше як годину.