Клініка Стоматологія для дітей момс на просп. Григоренка

Стоматологічна клініка
Стоматологія

Найдобріша стоматологія для дітей Mom's на Позняках відкрила двері своєї чергової філії для малюків. Приходячи в клініку, дитина потрапляє у доброзичливу і комфортну атмосферу, де немає місця для страху перед стоматологом. Лікування зубів та будь-які процедури проходять для малюка спокійно і не залишають за собою ніяких неприємних відчуттів ще

• Нд: 10:00-20:00

просп. Григоренка, 23. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Третя клініка мережі стоматологий Mom's знаходиться на Позняках, у пішій доступності від метро.  Продуманий до деталей інтер'єр клінік максимально розслаблює маленького пацієнта, що допомагає зробити процес лікування більше схожим на веселий квест, ніж на відвідування стоматології.

Стоматологія для дітей Mom's надає краще в Україні лікування під наркозом, адже тут створені всі умови для цього. Для лікування із використанням седації у клініку було закуплено високоякісне обладнання, облаштовано спеціальну кімнату для адаптації після наркозу, а саме лікування проводять досвідчені анестезіологи та дитячі стоматологи, яким довіряють наші пацієнти.

Особливості лікування у стоматологічній клініці:

• найбільший штат дитячих стоматологів в Україні;
  • гарантія якості виконаних послуг;
  • використання високоякісних матеріалів та обладнання нового покоління;
  • лікування без бормашини за допомогою апарату Sandman Futura;
  • лікування під наркозом (з використанням седативних препаратів) без страху і ризику.

Фахівці клініки можуть надати будь-яку професійну допомогу з питань стоматологічних проблем. Найдобріша стоматологія для дітей Mom's подбає про усмішку вашого малюка.