Клініка Момс, стоматологія для дітей і майбутніх мам

Стоматологічна клініка
Стоматологія

Стоматологічні клініки для дітей Mom's дарують красиві посмішки маленьким пацієнтам вже не один рік. Прийшовши у стоматологію «Mom's» дітки потрапляють в атмосферу комфорту і приємного лікарем ще

• Нд: 9:00-20:00

вул. Златоустівська, 16. На карті

Шевченківський , м.Політехнічний інститут, м.Вокзальна, м.Університет, м.Лук'янівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічна клініка для дітей Mom's дарує гарні посмішки маленьким пацієнтам із 2017 року.  Знаходиться стоматологія у центрі міста, недалеко від цирку, що дуже зручно для пацієнтів.  У роботі використовуються тільки якісні, брендові медичні препарати та обладнання нового покоління. Команда лікарів, яка весь час збільшується, вкладає душу у свою справу.

Стоматологія Mom's надає широкий спектр послуг для дітей, у тому числі:

Лікування карієсу відбувається із використанням апарату Sandman Futura, завдяки якому процедура проходить без шуму і болю за рахунок впливу повітря під тиском.

Лікування під медикаментозним сном (седацією), такий вид анестезії допоможе провести лікування зубного ряду без стресів і дискомфорту для дитини. Перед проведенням анестезії ви отримаєте консультацію фахівця, який спеціалізується саме за цим напрямком

Ортодонтичні послуги - у команді Mom's ведуть прийом висококваліфіковані ортодонти, які підбирають найбільш оптимальні методи виправлення дефектів прикусу та розташування зубів (брекет-системи, капи, трейнери)

Нам сделали чистку, мы очень довольны. Врачи очень доброжелательные, все хорошо.

Владислав, 03.12.2018
Дивитися всі відгуки