«РостОк», медичний центр

Клініка «РостОк», медичний центр

Медичний центр
add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Медичний центр «Росток» - це кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання останнього зразка для високоінформативної діагностики, лікування, профілактики захворювань у немовлят, дітей, дорослих. Центр надає послугу виїзду лікарів на будинок
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки
Рейтинг клініки розраховується на основі

У медичному центрі «Росток» пацієнтам забезпечено максимально комфортне перебування завдяки уважному персоналу, ефективне лікування, обгрунтоване досвідченістю фахівців і модернізованим обладнанням для точної постановки діагнозу, негайного проведення необхідного апаратного лікування.

Сервіс центру «Росток»

Медичний центр пропонує перелік послуг з діагностики та лікування:

• поліклінічні послуги;
  • інструментальне обстеження;
  • лабораторна діагностика;
  • маніпуляційні процедури;
  • оперативні амбулаторні втручання;
  • комплексні програми;
  • вакцинація;
  • оформлення довідок для дітей;
  • виклик доктора додому.

Фахівці клініки

У центрі «Росток» можна записатися на консультації лікарів:

• лікар ультразвукової діагностики;
  • офтальмолог (дитячий, дорослий);
  • дитячий ортопед-травматолог;
  • терапевт;
  • ендокринолог.

Якщо у пацієнта немає можливості прийти на прийом до медичного центру, кваліфіковану консультацію лікаря можна отримати на дому.

Гінекологія в МЦ «Росток»

Послуги гінекології, які пропонує центр:

• біопсія,
  • гормони,
  • цитологія,
  • бактеріологічні посіви,
  • тести на онкомаркери та ін .;
  • радіохвильове лікування патологій шийки матки;
  • кольпоскопія;
  • УЗД органів:
  • сечовидільної системи,
  • черевної порожнини,
  • органів малого таза (інтровагінально і трансабдоминально).

Педіатрія в МЦ «РостОк»

Серед послуг педіатрії в центрі представлені:

• огляд педіатра;
  • клінічні аналізи;
  • вакцинація.

Ведення вагітності в
Медичному центрі "Росток"

Вагітність - це довгоочікувана подія в житті жінки, складний фізіологічний процес.  В організмі жінки відбуваються зміни: гормональні, імунні, змінюється самооцінка і психоемоційний настрій, у результаті яких жінка готується до материнства.  Ведення вагітності в Медичному центрі «Росток» - це напрямок, яким клініка займається. Протягом сорока тижнів досвідчені акушери гінекологи клініки піклуються про здоров'я матері і її майбутньої дитини.  Народження здорової дитини безпосередньо залежить від того, як буде протікати вагітність.  Гінекологи, які займаються веденням вагітності, накопичили унікальний досвід з ведення вагітності.  У клініці ведуть прийом лікарі більше 20 спеціальностей: гінеколог, ендокринолог, терапевт, гастроентеролог, уролог, дерматолог, хірург, отоларинголог, невролог та ін. Вони допоможуть зробити Вашу вагітність максимально гармонійною.  Всі необхідні обстеження і консультації можна пройти у нашій клініці.  Гінеколог акушер зробить УЗД при вагітності в зазначені терміни.

Переваги ведення вагітності до нашої клініки:

• Унікальне сучасне обладнання, що дозволяє вести вагітність у повному обсязі
  • Індивідуальний підхід до кожної жінки
  • Психоемоційна підтримка
  • Лікарі вищої категорії, кандидати наук, які мають колосальний досвід по веденню вагітності
  • Ведення вагітності здійснюється з дотриманням норм і правил Міністерства Охорони здоров'я
  • Видається документація державного зразка (обмінна карта, лікарняні листи, довідки тощо)
Перевірені відгуки про клініку
Наталия 24 Травень 2021
В клініці комфортно, прийом відбувся завчасно.
Світлана 20 Лютий 2021
Все комфортно, зручно, дуже тактовні та вихований персонал. Було приємно там знаходитись
Анастасия 01 Лютий 2021
Все влаштовує, але, як і пишуть інші клієнти у відгуках в гугл, дуже дивна поведінка дівчат на ресепшені, коли заходиш у будівлю, то на тебе мовчки дивляться і все. Правда на вітання відповідають і на питання теж. Але ж це елементарно сказати: Доброго дня! Ви до якого лікаря? Роздягайтесь, будь ласка, вдягайте бахіли, і можете почекати на дивані.
Юлия 26 Січень 2021
Привітний персонал та гарне відношення до клієнта. Дуже сподобалося, при потребі буду звертатися тільки до вас.
Алла 16 Грудень 2020
В клініці чистенько, привітний персонал.