Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Відгуки про клініку Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Медичний центр
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська пропонує своїм пацієнтам широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг. Клініка надає послуги в області гінекології, проктології, дерматології, неврології та ін. Комфортні умови, професіоналізм лікарів, найкраще обладнання і доступні ціни — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : 8:00 - 17:00
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський м.Пушкінська
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
140 Відгуки
Оксана 05 Серпень 2021
Очень внимательная. Пока не определила что это не отпустила. Молодец.
Людмила 30 Березень 2021
Чётко, быстро, просторно. Персонал клиники- приветливые и компетентные девушки. Всем спасибо.
Владимир 14 Листопад 2020
Тихо, спокойно, но весь персонал знает свои действия до автоматизма! Приём точно по времени. В клинике, на Петровского 30а, чисто, уютно и на любой вопрос дадут чёткий и квалифицированный ответ,
Светлана 31 Жовтень 2020
Все четко, внимательно и оперативно!
Александр 04 Вересень 2020
Клиника очень понравилась, очень вежливо на ресепшене обошлись все, рассказали. Предоставили карточку врача. Вовремя пригласили в кабинет.
Камила 23 Червень 2020
Очень прекрасно, очень все хорошо. Все внимательно, все тщательно, очень хороший доктор. Ми остались очень довольны посещением!
Николай 06 Лютий 2020
Долго ждал приёма.