Медичний центр «Інго»

Клініка Медичний центр «Інго»

Медичний центр
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Імунологія Кардіологія Неврологія ... ще
Медичний центр «Інго» - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. У «Інго» ви можете пройти консультації лікарів широкого спектру спеціальностей, інструментальні та лабораторні дослідження, в тому числі і зі строковою видачею результатів протягом доби, а також викликати будь-якого фахівця додому.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 5Ана карті
Дарницький м.Дарниця м.Харківська м.Позняки
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр «Інго» на вул. Ревуцького був відкритий у травні 2017, як поліклініка сімейного типу для надання своєчасної та якісної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку.

У клініці ведуть прийом досвідчені фахівці за всіма основними напрямками: терапія, неврологія, отоларингологія, гінекологія, педіатрія, гастроентерологія, ортопедія, травматологія, хірургія, офтальмолологія і т.д. Також в «Інго» надають можливість пройти всі види інструментальних обстежень та ультразвукову діагностику за допомогою сучасного обладнання світових брендів, а наявність власної лабораторії гарантує швидке отримання результатів аналізів максимально зручним для пацієнта способом - у відділенні центру або за допомогою доступу онлайн через особистий кабінет.

У разі, якщо у вас є симптоми ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, підвищена температура), консультація надаватиметься у блоці респіраторних захворювань і коштуватиме:

• Первинна консультація - 720 грн;
  • Повторна консультація - 660 грн".

Це лікарі таких спеціальностей: отоларингологи, педіатри, терапевти та сімейні лікарі.

При неможливості особисто відвідати медичний заклад, для пацієнтів передбачений виклик лікаря додому з проведенням необхідних обстежень і маніпуляцій.

Крім того, в клініці «Інго» постійно діють вигідні акції, програми комплексного обслуговування і річні абонементи, що робить обслуговування в центрі доступним для всіх пацієнтів.

Напрямки медичного центру «Інго»:

• алергологія
  • ендокринологія
  • фізіотерапія
  • психіатрія
  • всі види стоматологічної допомоги
  • УЗД
  • інструментальна діагностика
  • лабораторні дослідження
Перевірені відгуки про клініку
Наталия 03 Лютий 2022
На рецепції дівчата, виявились не дуже ввічливі, можливо тому що був вже вечір, але все одно, вони могли бути більш ввічливими., а загалом клініка не погана.
Екатерина 15 Вересень 2021
Все добре
Антонина 04 Серпень 2020
В клініці дуже привітні та ввічливі дівчатка, все пояснять, покажуть.
Олександр 10 Січень 2020
Аккуратно все чисто и без очереди.
Марьяна 22 Липень 2019
Клинике чисто, красиво, меня немножко смутило то что там мало людей. Мне даже показалось что там их практически нет, возможно я пришла в такое время что не достала много пациентов.
Філії мережі
Все клініки