Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

Клініка Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

Медичний центр
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Імунологія Масаж Неврологія ... ще
Багатопрофільна клініка для дорослих і дітей «Інго» надає консультації лікарів 48 лікувальних спеціальностей в межах однієї мережі, діагностику, рентген, УЗД, лабораторні аналізи, комплексні програми та інші послуги в самому серці Києва. Медичний центр оснащений кращим лікувальним і діагностичним обладнанням, а в центрі працюють фахівці з великим досвідом роботи.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Велика Васильківська, 54Бна карті
Голосіївський м.Палац Спорту м.Олімпійська м.Площа Льва Толстого
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр «Інго» - багатопрофільна клініка для дорослих і дітей, де висококваліфіковані лікарі надають послуги найвищої якості за доступними цінами. У медичному центрі «Інго» можна отримати консультації лікарів 48 лікувальних спеціальностей, а також пройти високоточну діагностику за допомогою сучасного ультразвукового устаткування і рентген-апарату. Також клієнти медичного центру «Інго» можуть здати необхідні лабораторні аналізи не залишаючи стіни медичної установи.

У разі, якщо у вас є симптоми ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, підвищена температура), консультація надаватиметься у блоці респіраторних захворювань і коштуватиме:

• Первинна консультація - 720 грн;
  • Повторна консультація - 660 грн".

Це лікарі таких спеціальностей: отоларингологи, педіатри, терапевти та сімейні лікарі.

Медичний центр «Інго» надає послуги за такими напрямками:

• терапія;
  • стоматологічна ортодонтія;
  • УЗ-діагностика;
  • рентген;
  • лабораторні аналізи.

Медичний центр «Інго» працює без вихідних і за попереднім записом, щоб клієнти клініки не витрачали свій час в черзі. Привітний персонал і комфортні умови відзначають всі клієнти клініки. Також для комунікації з лікарем клініки можна використовувати онлайн-месенджери (Viber, Telegram, Messenger, Telegram-бот).

Кваліфікація і досвід лікарів, а також впровадження найновіших зарубіжних медичних протоколів позбавляють пацієнта необхідності в зайвих дослідженнях і процедурах. Для постійних клієнтів, сімейних пар, дитячих і корпоративних організацій в клініці діють спеціальні знижки.

Перевірені відгуки про клініку
Дарья 12 Грудень 2021
Мне понравилась робота рецепции. Я опаздывала на десять минут, но  они меня все равно приняли. Быстро заполнили анкету и сделали все так, что бы я быстрее попала на осмотр. Мне понравился сервис клиники и консультация врача.
Максим 20 Жовтень 2021
В этой клинике мне все понравилось, персонал вежливый. А прием к доктору Сергиенко ( детский ортопед) я вообще осталась довольна. он нам очень помог, и если бы можно было бы поставит больше чем 5 звезд, не задумавшись оставила бы.
Марина 09 Жовтень 2021
Клиника новая, вместо номеров над дверью висит экран на котором написан номер кабинета. Там еще есть функция на которой написано заходите или не заходите. У врача сейчас другой пациент. Я зашла когда было положено зайти, а там сидел другой пациент. Зачем ухищрения такие дорогие, если ими не пользоваться.
Василий 02 Червень 2021
Обслуговування було на високому рівні. Мені все сподобалось
Марта 12 Січень 2021
Клиника очень понравилась, современная, чисто и вежливый персонал. Рекомендую
Філії мережі
Все клініки