Клініка Відділення фізіотерапії

Клініка
Фізіотерапія
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

У відділенні фізіотерапії клініки «Медбуд» професійні фахівці пропонують послуги з поліпшення, відновлення та лікування всього організму за допомогою комплексних програм, розроблених персонально для кожного пацієнта ще

• Сб-Нд: вихідний

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Відділення фізіотерапії клініки "Медбуд" на Червонозоряному створено спеціально для надання послуг з відновлення, зміцнення та лікування організму. Фахівці медичного закладу використовують ексклюзивні методи діагностики, розробляючи для кожного пацієнта персональні відновлювальні програми, які включають у себе різні корисні процедури.

Крім того, фахівці надають пацієнтам повну інформативність про хід лікування, а також розповідають про всі можливі альтернативи.

Такий підхід до лікування пацієнтів забезпечує найбільш ефективні результати, даруючи клієнтам "МЕДБУД" міцне здоров'я.

Клиника отличная, только жаль, что парковки нет рядом.

Елена, 12.03.2018

Девушки на рецепции не были со мной вежливы и в клинике нет европейского ремонта, но там современное оборудование.

Наталья, 05.05.2015

В клиники хорошо, без проблем. Прихожу в назначенное время, сразу принимают.

Инна, 10.10.2014
Дивитися всі відгуки