«Мамин Дом» на Степана Рудницького

«Мамин Дом» на Степана Рудницького

Поліклініка
add_box Дерматологія Масаж Неврологія Педіатрія Лабораторна діагностика Вакцинація
У поліклініці «Мамин Дом» на Степана Рудницького лікарі зможуть надати медичну допомогу у таких напрямках, як: дерматологія, масаж, неврологія, педіатрія, лабораторна діагностика, вакцинація. У центрі працюють професіонали медичної сфери, які допоможуть вирішити будь-які питання
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 18:00
вул. Степана Рудницького, 5на карті
Голосіївський м.Васильківська

«Мамин Дом» на Степана Рудницького це поліклініка, у якій надають можливість отримати широкий спектр медичних послуг, як для дітей, так і для дорослих. У центрі лікарі проведуть консультації, процедури різного профілю, складуть графік вакцинації і багато іншого.

Напрямки

У клініці лікують за такими напрямками медицини, як:

• педіатрія;
  • лабораторна діагностика;
  • УЗД;
  • масаж.

Фахівці

Всі лікарі центру мають вищу медичну освіту, але при цьому постійно вдосконалюють свої теоретичні та практичні знання на різних навчальних заходах таких, як: курси, майстер-класи, семінари, науково-практичних конференціях. Завдяки цьому фахівці обмінюються власним досвідом з колегами.

Переваги

У клініці «Мамин Дом» на Степана Рудницького доступні комплексні програми для всієї сім'ї. Лікарі можуть підібрати найкращий варіант лікування, виходячи з потреб людського організму.

Також, у стінах клініки можливо здати аналізи, адже, на базі поліклініки працює власна сучасна лабораторія. Для лабораторного дослідження використовують інноваційну апаратуру, яку завезли із зарубіжних країн, яка дозволяє отримувати точні результати аналізів. Для забору матеріалу використовують одноразові системи, це гарантує повну безпеку

Аліна 07 Березень 2024
Сподобалася клініка, доволі хороша клініка. Дуже зручне розташування самої клініки.
Марія 03 Лютий 2024
На другому поверсі ця клініка, щоб потрапити потрібно іти через вузький коридор. Бахіли одягати не зручно, дуже мало місця.
Інна 20 Грудень 2023
У клініці чисто, охайно, персонал привітний.
Тетяна 18 Вересень 2023
Було швидко, якісно, комфортно.
Вікторія 27 Червень 2023
Осталась довольна.