Клініка «Якість Життя» - медичний центр - дерматовенерологія

Медичний центр
Наказ МОЗ України від 19.08.2019 №1830
Дерматовенерологія

«Якість Життя» – це сучасний консультаційно-діагностичний медичний центр, який надає послуги з гастроентерології, гінекології, дерматології. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які проведуть детальну консультацію як для дітей так і для дорослих. У мед.центрі «Якість Життя» є можливість відразу пройти повне обстеження (ЕКГ, УЗД, еластографія, аналізи). ще

• Сб-Нд: 8:00-15:00

вул. Декабристів, 5. На карті

Дарницький , м.Харківська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Якість Життя» - сучасна клініка, що застосовує новітні методи діагностики.

Напрями клініки

У цій клініці ви можете отримати як офлайн- так і онлайн-консультацію від:

• гастроентеролога (дитячого та дорослого)
  • діетолога
  • терапевта
  • кардіолога
  • гінеколога
  • дерматолога

Більш того, якщо це необхідно, є можливість збирати консиліум лікарів або організувати виїзд фахівця додому.

У клініці проводяться ендоскопічні дослідження, такі як: відеоколоноскопія, відеоезофагогастродуаденоскопія (ВГДС) з проведенням ендоскопічних маніпуляцій (поліпектомія, взяття біопсії). Також проводимо визначення Helicobacter pylori під час проведення ВГДС.

Всі ендоскопічні дослідження проводяться із застосуванням медикаментозного сну. Також є можливість провести ультразвукову діагностику експертного рівня, що включає в себе проведення всіх видів УЗД з доплерографією, Еластографія компресійним методом і методом здвигової хвилі з видачею фото УЗД пацієнтові. У клініці виконують такі маніпуляції і операції, як: крапельна інфузія; підшкірна, внутрішньом'язова, внутрішньовенна ін'єкція, вакцинація проти грипу. А також є можливість сдати всі необхідні аналізи.

Обладнання клініки

У клініці використовують такі новітні технології та апарати експертного класу для дослідження організму людини, як:

• цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV - 180
  • сучасний ультразвуковий апарат MyLab Eight від компанії Esaote.