Клініка «Якість Життя» - медичний центр - гастроентерологія

Медичний центр
Лицензия №1830 от 19.08.2019
Гастроентерологія, Кардіологія, Терапія

Клініка «Якість життя» - це нова гастроентерологічна клініка вузької спеціалізації, розташована в центрі Києва. У клініці проводять детальне дослідження організму на інноваційних апаратах експертного класу професійними лікарями вузької спеціалізації! ще

• Сб-Нд: 9:00-15:00

вул. Велика Житомирська, 14. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська, м.Золоті ворота, м.Площа Незалежності

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Якість життя» - сучасна гастроентерологічна клініка, що спеціалізується на здоровому функціонуванні шлунково-кишкового тракту.

У цій клініці ви можете отримати як офлайн- так і онлайн-консультацію від гастроентеролога (дитячого та дорослого), дієтолога, терапевта, кардіолога. Більш того, якщо це необхідно, є можливість збирати консиліум лікарів або організувати виїзд фахівця додому.

У клініці проводяться ендоскопічні дослідження, такі як: відеоколоноскопія, відеоезофагогастродуаденоскопія (ВГДС) з проведенням ендоскопічних маніпуляцій (поліпектомія, взяття біопсії). Також проводимо визначення Helicobacter pylori під час проведення ВГДС. Всі ендоскопічні дослідження проводяться із застосуванням медикаментозного сну.

Також є можливість провести ультразвукову діагностику експертного рівня, що включає в себе проведення всіх видів УЗД з доплерографією, Еластографія компресійним методом і методом здвіговой хвилі з видачею фото УЗД пацієнтові.

У клініці виконують такі маніпуляції і операції, як: крапельна інфузія; підшкірна, внутрішньом'язова, внутрішньовенна ін'єкція.

У клініці використовують такі новітні технології та апарати експертного класу для дослідження організму людини, як: цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV - 180 і сучасний ультразвуковий апарат MyLab Eight від компанії Esaote.

Мы поговорили и я не совсем была согласна с лечением, но не возражала. И потом, когда по почте мне пришли назначения, была куча анализов, которые мы с доктором не обговорили! При мне, по  ее назначению было всего два анализа. А когда уехала, анализов стало намного больше. Мне не было объяснено,  зачем это и почему! И анализы совершенно друг другу противоречили.

Оксана, 24.06.2021

Клиника сместила мой прием, не акцентировав внимание на который час. Мне пришлось ожидать прием. Администрация на ресепшене обсуждают свои личные проблемы, которые абсолютно не интересны пациентам. Было некомфортно в клинике

Надежда, 11.04.2021

Все понравилось , чисто , стерильно и компетентные врачи и девушка на ресепшн очень милая! Остались довольны посещением этой клиники!

Анастасия, 03.02.2021

Клініка чиста, приємний персонал на рецепції, прийняли мене чудово та були зі мною ввічливі. Все дуже сподобалось

Людмила, 07.12.2020

Великолепный специалист. Комплексный подход. Из минусов клиники - высокие цены, на процедуры.

Татьяна, 17.11.2020
Дивитися всі відгуки